12-letni chłopiec nagrał piosenkę o ATP

/ Dominika Opala , źródło: www.atptour.com /własne, foto: AFP

Przerwa w rozgrywkach tenisowych została przedłużona do końca lipca. Nie jest to dobra wiadomość dla kibiców, którzy tęsknią za rywalizacją najlepszych tenisistów i tenisistek. Wśród nich jest 12-letni Chris z San Diego, który tak bardzo tęskni za tourem, iż postanowił nagrać piosenkę o ATP.

Mimo że rozgrywki tenisowe są zawieszone już kolejny miesiąc, to nie przeszkadza to fanom uważnie śledzić poczynań tenisistów w tym czasie. Jednym z wiernych kibiców jest 12-letni Chris z San Diego. Chłopiec tak bardzo tęskni za tourem, że postanowił nagrać piosenkę o tenisistach.

 

Chris urodził się z rzadką chorobą genetyczną zwaną zespołem Alstroma, która powoduje utratę wzroku i niewydolność wielonarządową. Chłopiec sprawdza statystyki i wyniki meczów, gdy tylko się obudzi, a jego ulubionymi zawodnikami są John Isner, Matteo Berrettini, Nick Kyrgios i Stefanos Tsitsipas.

W ubiegłym roku Chris miał okazję spotkać się z Johnem Isnerem, a w tym sezonie poznał w Indian Wells Matteo Berrettiniego zanim turniej został odwołany.

Jednym z tenisistów, który jest bohaterem piosenki Chrisa jest Stan Wawrinka. Szwajcarowi spodobała się inicjatywa młodego fana, o czym dał znać w swoim wpisie za pośrednictwem Twittera.