ASICS przedłuża partnerstwo z Novakiem Dżokoviciem

/ Redakcja , źródło: Materiał partnera, foto: ASICS

Nova Dżoković jest globalnym ambasadorem obuwia marki ASICS. Japońska marka przedłużyła współpracę z najlepszym tenisistą na świecie, który od 2018 roku występuje w jej butach. Od tego czasu Serb sześciokrotnie triumfował w turniejach wielkoszlemowych, utrzymując się na szczycie rankingu ATP najdłużej spośród światowej czołówki.

Serbski tenisista nadal będzie pełnić rolę globalnego ambasadora obuwia ASICS. – Buty stanowią kluczowy element mojego wyposażenia technicznego. Przedłużenie umowy jest dla mnie gwarancją, że nadal będę grać w najlepszych produktach i będę mieć bezpośredni wpływ na ich design oraz rozwój. Nie mogę doczekać się występów w najnowszym, olimpijskim modelu COURT FF Novak, który już wkrótce pojawi się na rynku – powiedział Novak Dżoković.

Novak już teraz jest jednym z najlepszych zawodników w historii. W najbliższych latach nadal będzie budować swoją legendę w naszym obuwiu, co jest dla nas olbrzymim wyróżnieniem i oznaką zaufania. Czujemy się zaszczyceni, że możemy kontynuować bardzo owocną współpracę, jednocześnie wspierając prawdziwego ambasadora jednego z najpopularniejszych sportów na świecie – dodał Yasuhito Hirota, prezes i dyrektor operacyjny ASICS.

Dżoković bierze czynny udział w projektowaniu i produkcji przez firmę butów do tenisa. Ambasadorką marki jest również najlepsza polska tenisistka, Iga Świątek, która na kortach występuje w butach GEL-RESOLUTION 8. Ten model oraz modele z serii „Novak” są dostępne zarówno na ASICS.com, jak i Strefatenisa.com.pl.