Australian Open: Radwańska zagra w sesji wieczornej!

/ Michał Jaśniewicz , źródło: własne, foto: AFP

Znamy plan gier niedzielnej rywalizacji w Australian Open. Spotkanie Agnieszki Radwańskiej z Aną Ivanović otworzy sesję wieczorną na korcie centralnym w Melbourne Park!

Organizatorzy uznali pojedynek czwartej rundy Polki z Serbką za mecz dnia turnieju kobiecego i wyznaczyli na najbardziej prestiżową porę, na Rod Laver Arena. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19 czasu lokalnego (9 w Polsce) – pełne trybuny gwarantowane!

W sesji dziennej na głównym obiekcie Melbourne Park odbędą się mecze Angelique Kerber z Jekatariną Makarową, Davida Ferrera z Kei Nishikorim oraz Marii Szarapowej z Kirsten Flipkens. Po spotkaniu Radwańskiej z Ivanović, w ostatnim meczu sesji wieczornej, zagrają Novak Djoković i Stanislas Wawrinka.

Na drugim co do ważności korcie (Hisense Arena) zagra mecz w niedzielę Łukasz Kubot. Polak i Jeremy Chardy w pojedynku deblowym zmierzą się z turniejową „jedynką” z Bobem oraz Mikem Bryanami. Początek meczu o godzinie 2:30 w nocy (czasu w Polsce). Jutro również spotkanie pierwszej rundy turnieju juniorskiego rozegra Zuzanna Maciejewska. Młoda torunianka nie wie jednak jeszcze o której godzinie i gdzie zagra.

Nasza strona przeprowadzi relację tekstową live z meczu Agnieszki Radwańskiej z Aną Ivanović!

Plan gier na niedzielę.