Barty wyjdzie za mąż. Kim jest jej narzeczony?

/ Szymon Adamski , źródło: własne, foto: AFP

Ashleigh Barty pochwaliła się w mediach społecznościowych zaręczynowym pierścionkiem. Wybrankiem serca liderki rankingu WTA jest Garry Kissick, golfista i zagorzały kibic Liverpoolu. 

25-letnia Australijka ostatni mecz rozegrała ponad dwa miesiące temu. Mimo to, sezon zakończyła na fotelu liderki, z przewagą ponad tysiąca punktów nad drugą Aryną Sabalenką. Jak można było dowiedzieć się z jej mediów społecznościowych, 15 listopada rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu. Jednak wiele wskazuje na to, że był to szczególny dzień dla Barty z zupełnie innego powodu.  To właśnie wtedy oświadczył jej się Garry Kissick.

Przyszli małżonkowie dopiero po tygodniu ogłosili światu radosną nowinę. Oboje wstawili na profile społecznościowe wspólne zdjęcie, na którym widoczny jest pierścionek zaręczynowy Ash. Rąbka tajemnicy uchylił Kissick, który w opisie podał datę 15.11.2021 – można zatem wnioskować, że właśnie tego dnia doszło do zaręczyn.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Garry Kissick (@gazlfc90)

Para poznała się pięć lat temu na polu golfowym Brookwater. 30-letni Kissick zawodowo zajmuje się grą w golfa. Regularnie pojawia się też na turniejach tenisowych, przy okazji występów przyszłej żony. W tym roku towarzyszył Barty chociażby na Wimbledonie czy w Cincinnati. Obie te imprezy kończyły się turniejowym zwycięstwem Australijki.

Kissick jest też ogromnym fanem Liverpoolu. Na jedno ze spotkań w tegorocznej edycji piłkarskiej Ligi Mistrzów wybrał się wspólnie z Ashleigh Barty.