BetFan kolejnym legalnym bukmacherem w Polsce

/ BetFan , źródło: Materiał prasowy, foto: BetFan

Innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres zakładów spoza świata sportu – takimi działaniami klientów chce przyciągnąć BetFan. Bukmacher, który niedawno zadebiutował na polskim rynku, dumnie prezentuje swoją ofertę. Ta, oprócz standardowych zakładów dotyczących wyników sportowych (w tym również szeroka oferta na tenis), coraz prężniej rozwijających się rozgrywek e-sportowych czy możliwości obstawiania „na żywo”, obejmuje również zakłady na wydarzenia ze świata showbiznesu, polityki, ekonomii, rozrywki, mediów, a nawet kwestii pogody.

BetFan to kolejny z bukmacherów który zdecydował się na działalność jedynie w internecie. Z tego powodu zamierza wykorzystywać potencjał komunikacyjny i marketingowy w sieci. Bukmacher zapowiada intensywną i nowoczesną komunikację w swoich mediach społecznościowych, a także planuje regularnie dostarczać atrakcyjne promocje i korzyści dla graczy. Od trzech do czterech lat – tyle czasu dają sobie zarządzający spółką, by trafić do największej piątki legalnie działających firm bukmacherskich w Polsce. Choć konkurencja jest już dosyć spora, rynek wydaje się jeszcze nienasycony.

Jak mówi Piotr Sienkiewicz, prezes zarządu BetFan, spółka ma zamiar zmieniać postrzeganie zakładów wzajemnych w Polsce. Bukmacher nie chce skupiać się jedynie na wydarzeniach dotyczących świata sportu i wyników, ale czujnie obserwuje otoczenie. Ma to pozwolić na przedstawianie ciekawych propozycji dla graczy o różnych zainteresowaniach. U nas można obstawić niemal wszystko. Aby nie tworzyć dodatkowych barier, bierzemy na siebie zapłatę podatku od gier, a każdy nowy gracz może skorzystać z najwyższego na rynku bonusu powitalnego o wartości 3 tys. zł – dodaje Sienkiewicz.

Rzeczywiście, oferta BetFan wykracza poza możliwość obstawiania wyników sportowych. Bukmacher przyjmuje zakłady np. na to, kto otrzyma główną rolę w kolejnym filmie o przygodach brytyjskiego asa wywiadu, Jamesa Bonda. Są również wydarzenia ze świata polityki. Bukmacher BetFan przyjmuje również zakład na to, czy Mistrz Polski w piłce nożnej zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów w nadchodzącym sezonie 2019/2020 oraz które auto otrzyma tytuł Europejskiego Samochodu roku 2020. Można obstawić również wiele innych nietypowych zakładów – jaki kraj zostanie gospodarzem zimowych igrzysk olimpijskich w 2026 roku, która światowa organizacja jako pierwsza wyśle człowieka na Marsa i jaka będzie temperatura w nadchodzącym miesiącu. Oczywiście bukmacher BetFan w swojej ofercie posiada także szeroki wybór meczów tenisowych. Więcej o tym bukmacherze można poczytać na https://www.legalny-bukmacher.com/kod-promocyjny-betfan/. Należy pamiętać, że bukmacher BetFan działa dopiero od niedawna, a więc dopiero za jakiś czas będzie można ocenić tego bukmachera bardziej szczegółowo, gdy opinii jego klientów będzie pojawiało się coraz więcej.

BetFan to już dziesiąty legalnie działający bukmacher na polskim rynku. Stoi za nim wyłącznie polski kapitał. Kadrę stanowią ludzie o sporym doświadczeniu w branży. Cytowany prezes zarządu, Piotr Sienkiewicz wcześniej zajmował stanowiska w firmach konkurencyjnych, jak ForBet czy Totolotek. W tym samym miejscu działał wcześniej również Jarogniew Muszyński, który odpowiada obecnie za dział IT BetFan.

Wydaje się, że nowy bukmacher ma predyspozycje i zaplecze, by stać się mocnym graczem na rynku. Rodzi się jednak pytanie, czy wspomniane działania w obszarze komunikacji i marketingu będą wystarczające, by się wybić i zostać zauważonym. Wszak większość funkcjonujących od dawna firm w obszarze zakładów wzajemnych stosuje podobne, jeśli nie identyczne metody, a ich przewaga w tym względzie, choćby już ze względu na sam staż, jest bardzo duża. Być może jednak BetFan ma pomysł na oryginalną formę reklamy i promowania swoich usług, którymi zaskoczy i przyciągnie klientów. Czy tak będzie w rzeczywistości, czy są to jedynie szumne zapowiedzi bez poparcia, wszyscy zainteresowani przekonają się już wkrótce.

Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Hazard tylko dla osób pełnoletnich. Gra u bukmacherów, którzy nie otrzymali polskiego zezwolenia jest zabroniona i karalna.