Chcecie obejrzeć Igę Świątek na żywo? Zapraszamy!

/ Adam Romer , źródło: Własne, foto: AGEL Open

Już za kilkanaście dni rusza turniej AGEL Open w Ostrawie. Listę zgłoszonych tenisistek do tej imprezy otwiera Iga Świątek. Jeśli chcesz zobaczyć liderkę rankingu WTA na żywo, to mamy dla Ciebie bilety. Wystarczy, że zostaniesz patronem „Tenisklubu”.

 

Można powiedzieć, że impreza w Ostrawie będzie ostatnią okazją. dla większości polskich kibiców, do obejrzenia Igi Świątek na żywo. Jeśli nie chcesz przepuścić takiej okazji, to mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę:

Zajrzyj na www.patronite.pl/tenisklub i zostań naszym patronem (minimum na 6 miesięcy), a my zrewanżujemy się biletem (lub w zależności od wsparcia jakiego nam udzielisz) biletami na ostrawską imprezę.

Dzięki współpracy z organizatorami czeskiego turnieju mamy pulę biletów dla naszych patronów. Ich liczba nie jest jednak nieograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy…

Zadeklaruj wsparcie dla „Tenisklubu”, wpłać i wyślij maila z informacją na adres: redakcja@tenisklub.pl, a my prześlemy Ci bilet/bilety na wybrany dzień ostawskiego turnieju.