Czas na pierwszy turniej w sezonie 2022 – Tenis by Dawid Cup VIII! [ZAPISY]

/ Redakcja , źródło: Tenis by Dawid, foto: Tenis by Dawid

Od ostatniego turnieju społeczności Tenis by Dawid minęło już prawie pół roku i czas najwyższy przerwać odliczanie! Już niebawem, bo 7 i 8 maja spotkamy się na kortach tenisowych w Kozłowie obok Gliwic, gdzie ugości nas Fabryka Sportów. Jak zawsze postaramy się, by impreza stała pod każdym względem na jak najwyższym poziomie, a Was zachęcamy do uczestnictwa! Z niedzielnych gier zostanie przeprowadzona transmisja LIVE, a nad przebiegiem turnieju czuwać będzie sędzia rodem z PZT. Patronem medialnym turnieju będzie natomiast Tenisklub. Zapisy czas zacząć!

Rywalizacja już standardowo potrwa dwa dni (sobota i niedziela), a zawodnicy I- i II-ligowi rozpoczną zmagania w sobotę i to już od 9.00 rano. Faza pucharowa odbędzie się w niedzielę. Z każdej grupy, obu kategorii awansuje po dwoje zawodników do fazy pucharowej. Dlatego każdy rozegra minimum dwa mecze w turnieju, a porażka nie oznacza odpadnięcia z turnieju. Ponadto najlepsza dwójka z każdej kategorii zakwalifikuje się do Ogólnopolskiego Finału Wiosennych Mistrzostw PLT! Zawody będą miały pierwszy raz sędziego z ramienia PZT, a będzie nim Mateusz Gębka. Każdy uczestnik turnieju otrzyma pakiet startowy, w tym posiłek oraz napoje.

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Warto przypomnieć, że nie trzeba już wykupować pełnej licencji na sezon, a można skorzystać z opcji miesięcznej za znacznie niższą kwotę, co pewnie ucieszy zawodników, którzy chcieliby specjalnie przybyć na nasz turniej. Wszelkie szczegóły umieściliśmy poniżej, a w razie pytań służymy pomocą. Dokładny harmonogram gier ukaże się 1 dzień przed turniejem na naszej stronie. Ewentualne prośby dot. pory spotkań przyjmujemy od razu po zapisaniu się do turnieju na mail: wiktorski17@gmail.com lub telefonicznie (prośby w tygodniu rozgrywania turnieju nie będą uwzględniane)!

Termin turnieju:

7-8 maja 2022 (sobota-niedziela)

Lokalizacja turnieju:

Kozłów (k. Gliwic)

I ligaKategoria przeznaczona dla wszystkich tenisistów bez przeszłości zawodniczej, niezależnie od wieku, płci, pochodzenia czy umiejętności gry.
II liga: 
Turnieje przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tenisem lub w momencie zapisu na dany turniej mają maksymalnie 50 procent wygranych meczów (procent wygranych meczów do sprawdzenia w profilu gracza pod nazwą „forma”). W turniejach II ligi nie mogą brać udziału osoby z jakąkolwiek przeszłością zawodniczą lub instruktorską.

Organizator: Dawid Wiktorski – Tenis by Dawid
Sędzia zawodów: Mateusz Gębka (PZT)
Miejsce: Kozłów k. Gliwic, ul. Marcina 35 (Korty Platan)
Nawierzchniamączka (na zewnątrz)
Piłki: Black Code Unlimited
Zapisy: www.polskaligatenisa.pl (linki na dole)
Wpisowe: 110 PLN (+aktywna licencja Polskiej Ligi Tenisa – od 39 PLN)


Zawodnicy uczestniczący w turnieju mają zapewnione:

– Każdy zawodnik, który zapisze się do 25. kwietnia otrzyma koszulkę z logiem Tenis by Dawid i Polskiej Ligi Tenisa!

– Minimum 2 mecze w turnieju;

– Dyplom;

– Voucher od sponsora;

– Woda oraz napój energetyczny;

– Posiłek oraz owoce;

– Najlepsi zawodnicy dodatkowo otrzymają statuetki (TOP 3) i nagrody rzeczowe (TOP 4);

– Uczestnik, który przejedzie największy dystans na turniej, otrzyma naciąg tenisowy oraz upominki od Tenis by Dawid;

W niedzielę turniej transmitowany będzie na żywo na kanale Youtube (link podamy niebawem)! Zachęcamy do zostawienia subskrypcji. Spotkania z kortu głównego skomentuje Mateusz Stańczyk.


▶️ZAPISY I LIGA◀️
▶️ZAPISY II LIGA◀️

Po zapisaniu się niezwłocznie prosimy o informację na temat godziny rozpoczęcia zmagań w turnieju. Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której po losowaniu zawodnicy zgłaszają, że jednak muszą grać rano lub wieczorem. Warto na turniej przybyć nieco wcześniej, oczywiście w miarę możliwości. Mecze I i II ligi będą rozgrywane w sobotę od 9 rano do późnych godzin wieczornych. Faza pucharowa odbędzie się w niedzielę, a turniej zakończymy w godzinach wieczornych.


Sponsorzy turnieju:

Patroni Tenis by Dawid

forBET

Strefa Tenisa

Studio Reklamy Color4You – Wschowa

Polar Polska

Redbull Polska

GT World

Wydawnictwo Replika

– Żegluga Rzeczna Odrzańska „Żetka”

 

Łączna wartość nagród: (jeszcze nieznana)


Historia turnieju:

1. Tenis by Dawid Cup I 2018 (Poznań) – RELACJA

2. Tenis by Dawid Cup II 2019 (Poznań) – RELACJA

3. Tenis by Dawid Cup III 2020 (Kraków) – RELACJA

4. Tenis by Dawid Cup IV 2020 (Poznań) – RELACJA

5. Tenis by Dawid Cup V 2021 (Bydgoszcz) – RELACJA

6. Tenis by Dawid Cup VI 2021 (Poznań) – RELACJA

7. Tenis by Dawid Cup VII 2021 (Stalowa Wola) – RELACJA

Za zajęte miejsce w turnieju przysługują punkty do TABELA WSZECH CZASÓW.