Czas płynie nieubłaganie. Ostatni moment, żeby zapisać się na sobotnie turnieje

/ Szymon Adamski , źródło: Materiał partnera, foto: Polska Liga Tenisa

Chociaż wydawało się, że niedawno dopiero był poniedziałek to w kalendarzu widnieje już czwartek. To oznacza, że już dzisiaj o północy zamykają się listy zgłoszeń do sobotnich turniejów PLT. Nie zgłosiłeś się jeszcze? Zapisz się już teraz!

W sobotę ruszają turnieje w Chorzowie, Opolu, Wrocławiu, Starachowicach, Gdańsku i Bydgoszczy. Są na nie jeszcze wolne miejsca, ale szybko zmniejsza się ich ilość więc należy spieszyć się z decyzjami.

AŻ PIĘĆ RÓŻNYCH KATEGORII – DOŁĄCZ DO GRY I RYWALIZUJ NA SWOIM POZIOMIE UMIEJĘTNOŚCI

 

Chorzów

To będzie absolutnie oryginalny turniej. Do tej pory jeśli turnieje Polskiej Ligi Tenisa kończyły się w nocy to ze względu na istną nawałnicę zaciętych spotkań. Teraz jednak nocne zmagania są główną atrakcją imprezy. Pierwsze piłki zostaną bowiem odbite dopiero o 18.30, a cała impreza zakończy się w późnych godzinach nocnych. Nie jest też wykluczone, że ostatnie akcenty Nocnych Mistrzostw Śląska Mionetto Prosecco zakończą się jak już będzie świtać. Chcesz być częścią tego niesamowitego wydarzenia, w którym tenis to nie wszystko? Masz coraz mniej czasu na kliknięcie „weź udział” przy swojej kategorii. Przycisk ten zostanie wyłączony o północy już dzisiaj!

ZAPISZ SIĘ: do Nocnych Mistrzostw Śląska Mionetto Prosecco dla 1. Ligi

ZAPISZ SIĘ: do Nocnych Mistrzostw Śląska Mionetto Prosecco dla 2. Ligi

ZAPISZ SIĘ: do Nocnych Mistrzostw Śląska Mionetto Prosecco dla PLT 45+

ZAPISZ SIĘ: do Nocnych Mistrzostw Śląska Mionetto Prosecco dla PLT Kobiet

 

Bydgoszcz

Standardowo przebiegać będzie za to turniej w Bydgoszczy. W przypadku zmagań w Klubie Centrum oznacza to jednak świetną organizację, dbałość o uczestników, a także przyjazną atmosferę. Do tego pogoda ma dopisywać więc wszystkie znaki wskazują, że warto wziąć udział w tym turnieju. Zalecamy jednak pośpiech bo już jutro będzie za późno na zgłoszenie.

ZAPISZ SIĘ: do SUMMER Bydgoszcz Challenge w Klubie Centrum dla 2. Ligi

ZAPISZ SIĘ: do SUMMER Bydgoszcz Challenge w Klubie Centrum dla PLT Kobiet

 

Starachowice

AS Tenis w Starachowicach na stałe zagościł na mapie PLT i w sercach użytkowników. Wiedzą oni, że decydując się przyjechać do województwa świętokrzyskiego mogą liczyć na to, że poziom sportowy będzie bardzo wysoki, a organizacja zmagań zapięta na ostatni guzik. Drugoligowcy, którzy chcą sami sprawdzić prawdziwość tych słów muszą się spieszyć z decyzjami bowiem zapisy zamkną się dzisiaj o północy. Jedną dłużej dobę mają gracze PLT 45+ bowiem ich rywalizacja wystartuje w niedzielę.

ZAPISZ SIĘ: do AS Tenis Last Summer Cup dla 2. Ligi
ZAPISZ SIĘ: do AS Tenis Last Summer Cup dla PLT 45+

 

Wrocław

Wrocław nigdy nie zawodzi jeśli chodzi o organizację turniejów PLT. Zawsze jest bardzo dużo chętnych i listy szybko się zapełniają. Tak jest i tym razem bowiem na rozgrywki 2. Ligi zostało już tylko kilka miejsc. Radzimy się więc spieszyć, a naprawdę warto bo korty FitTenis będą jak zawsze świetnie przygotowane.

ZAPISZ SIĘ: do FitTenis Open 2021 dla 2. Ligi

 

Gdańsk

Polska Liga Tenisa powraca w najbliższy weekend do Trójmiasta. Lechia Gdańsk po raz kolejny gości graczy na swoich obiektach. Jeśli spędzając weekend nad morzem zastanawiasz się nad zaznaniem ruchu po lenistwie wczasowym to Otwarte Letnie Mistrzostwa Trójmiasta są idealnym sposobem. Należy się jednak spieszyć bo zapisanie się do turnieju w piątek nie będzie już możliwe. Deadline wypada dzisiaj o północy.

Nieco więcej czasu mają uczestnicy zmagań PLT 45+. Oni gry rozpoczną w niedzielę więc mają dodatkowy dzień na zapisywanie się.

ZAPISZ SIĘ: do Otwartych Letnich Mistrzostw Trójmiasta dla 2. Ligi
ZAPISZ SIĘ: do Otwartych Letnich Mistrzostw Trójmiasta dla PLT 45+

 

Opole

Dwa dni grania i trzy kategorie. W Opolu będzie się działo naprawdę sporo. Na sobotę zaplanowane są zmagania PLT45+ i PLT Kobiet więc osoby chętne wystąpić w tych turniejach powinny już być na końcowym etapie podejmowania decyzji. Zwlekanie może skutkować przekroczeniem terminu zapisów i obejście się smakiem. A kiełbaska z grilla w sobotnie popołudnie na kortach TRS Chabry smakuje wyjątkowo dobrze. Drugoligowcy mogą zastanawiać się o jeden dzień dłużej bo mają wystartować w niedzielę.

ZAPISZ SIĘ: do Opole Summer Cup II dla 2. Ligi
ZAPISZ SIĘ: do Opole Summer Cup II dla PLT 45+
ZAPISZ SIĘ: do Opole Summer Cup II dla PLT Kobiet


Warszawa

Stolica Polski otworzy się na graczy w niedzielę. KT Olszynka Grochowska zaprasza do rywalizacji drugoligowców. Odpowiedni poziom sportowy i organizacyjny jest zapewniony. Wszystko ma być tip top więc jedynym dylematem powinno być czy zapisać się już teraz czy najpierw wypić kawę. Nie ma jednak co zwlekać bo miejsca mogą się skończyć, a zimna kawa, która wystygnie podczas procesu zapisu też nie jest dobra. Najlepszym wyjściem jest wpisanie się na listę, a następnie zrobienie małej czarnej.

ZAPISZ SIĘ: do KT Olszynka Grochowska Cup dla 2. Ligi

 

Kamienna Góra

Również w niedzielę nastąpi debiut w rozgrywkach Kamiennej Góry. Miejscowi już teraz przygotowani są na przyjęcie gości z całej Polski, ale na szczęście jest jeszcze czas, żeby na tę listę gości się załapać. Wystarczy wejść na stronę www.polskaligatenisa.pl i kliknąć „weź udział” przy interesującej Cię kategorii. Później zostanie już tylko rywalizacja w pięknej, karkonoskiej scenerii.

ZAPISZ SIĘ: do Landeshut Trophy dla 2. Ligi
ZAPISZ SIĘ: do Landeshut Trophy dla PLT 45+

Chełmiec

Po raz pierwszy w Chełmcu zagrają też panie. Do tej pory w tej małopolskiej miejscowości rywalizowali tylko panowie. Tym razem dominować będzie płeć piękna. Cały czas można się zapisywać. Czas na to jest odpowiedni, ale jeszcze można się chwilkę zastanowić bowiem zapisy zamykają się w nocy z piątku na sobotę.

ZAPISZ SIĘ: do ATC Summer Cup dla PLT Kobiet