Do Czytelników ,,Tenisklubu”

/ Redakcja , źródło: własne, foto: Tenisklub

Drodzy Czytelnicy TENISKLUBU!

Od połowy marca nasz świat został przewrócony do góry nogami. Jak wiele innych branż i zawodów, także my, miłośnicy, fani, ale też osoby żyjące z tenisa zostaliśmy boleśnie trafieni przez epidemię koronawisrusa. Zamknięte zostały kluby tenisowe, zamarły korty, odwoływane są kolejne turnieje tenisowe – nawet wielki Wimbledon dotknięty został w równym stopniu, co najmniejszy amatorski turniej z naszej okolicy. Wszystkie imprezy zostały zgodnie wykreślone z kalendarza, a ich uczestnicy bez podziału na zawodowców i amatorów siedzą w domu próbując chronić swoje rodziny i siebie przed zgubnymi skutkami wirusa.

Pandemia w większym jeszcze stopniu zmieniła też nasze codzienne życie, nie pozwalając funkcjonować jak dotychczas w wielu ważniejszych niż tenis obszarach.

Z tak niespotykaną sytuacją nie mieliśmy się jeszcze okazji mierzyć nigdy w 15-letniej historii naszego magazynu. W związku z tymi faktami nie mieliśmy innego wyjścia i zdecydowaliśmy o przesunięciu najnowszego wydania naszego magazynu. Miało się ono ukazać na rynku wydawniczym, dotrzeć do klubów tenisowych i naszych prenumeratorów w tych dniach. Niestety tak się nie stanie. Mamy nadzieję, że w kolejnych tygodniach sytuacja będzie się poprawiać i wkrótce, być może już po Wielkanocy pojawi się możliwość, byśmy wydanie nr 122 wydrukowali i dostarczyli do naszych Czytelników. Będziemy Państwa informować na bieżąco jak rozwija się sytuacja i dawać znać, gdy taka szansa pojawi się na horyzoncie.

Nim to się stanie. zapraszamy do regularnego odwiedzania systematycznie rozbudowywanego w ostatnich miesiącach portalu www.tenisklub.pl i słuchania audycji #magazynTenisklub w radiu Weszło FM, które może choć w części zastąpią Wam, naszym Drogim Czytelnikom, brak wydania papierowego.

Zostańcie z nami! To także ważne dla nas i dla przyszłości naszej redakcji.

Jesteśmy z Wami i dla Was z wszystkimi najnowszymi i najciekawszymi informacjami ze świata tenisa przez okrągłą dobę. Nawet w ten tak trudny dla nas wszystkich czas!

Z poważaniem,

Adam Romer

Wydawca i redaktor naczelny magazynu „Tenisklub”