Janowicz gościem Matsa

/ Michał Jaśniewicz, źródło: eurosport.onet.pl/własne, foto: AFP

Jerzy Janowicz był gościem Matsa Wilandera w programie „Game, set & Mats”, emitowanego na kanale Eurosportu.

Po meczu łodzianina z Somdevem Devvarmanem o naszym tenisiści znów zrobiło się głośno – nie tylko ze względu na jego spektakularny pościg ze stanu 0-2 w setach, ale również zachowania w końcówce pierwszego seta.

Oczywiście tą kwestię były szwedzki tenisista, a obecnie ekspert Eurosportu, poruszył. Rozmowa dotyczyła również spotkania trzeciej rundy z Nicolasem Almagro oraz problemów Janowicza z pęcherzami na dłoniach.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, a dziś w nocy (czy jak ktoś woli jutro nad ranem) dopingujemy „Jerzykowi”! Z meczu Polaka z Hiszpanem przeprowadzimy relację tekstową live na naszej stroni, zaczynamy ok. godziny 4:30.

Janowicz o swoim największym problemie w Melbourne (Eurosport.onet.pl).