Już w najbliższy weekend wraca Puchar PLT!

/ Lena Hodorowicz , źródło: własne/www.polskaligatenisa.pl, foto: Polska Liga Tenisa

Najbliższy weekend to nie tylko tradycyjnie dużo grania w ramach poszczególnych grup zaawansowania. 24 lipca powraca także Puchar Polskiej Ligi Tenisa, który tym razem zawita do Sanoka.

Najlepsi zawodnicy, możliwość grania z przeciwnikami z każdej kategorii, a także bliskość pięknej, bieszczadzkiej natury – turniej na Podkarpaciu ma wszystko, żeby przykuć uwagę wszystkich zawodników PLT.

DOŁĄCZ: DO GRY W POLSKIEJ LIDZE TENISA

To oczywiście tylko niektóre atrakcje położonej nad Sanem miejscowości związanej ze Zdzisławem Beksińskim, Dzielnym Wojakiem Szwejkiem, a także kultowymi autobusami spod loga Autosanu.
Jeśli komuś nie wystarczą takie argumenty to pozostają jeszcze te najcięższe – finansowe.
Gratyfikacje za rozgrywki w Sanoku są fantastyczne. Zwycięzca może liczyć na zasilenie swojego portfela tysiącem złotych! Kto nie chciałby na półmetku wakacji zarobić dodatkowej gotówki na wojaże? Wiadomo, że triumfator może być tylko jeden, ale gracze, którzy przegrają na ostatniej prostej także nie wyjadą z pustymi rękoma. Finalista wróci bogatszy o 500 złotych, a półfinaliści zarobią po połowie tej kwoty. Gra jest zdecydowanie warta świeczki, a poziom rozgrywek także jest gwarantowany.

Dowodzi tego pierwszy eliminator tegorocznego cyklu, który w „czerwcówkę” odbył się w Zambrowie. Tam główne trofeum powędrowało do Dawida Wiśniewskiego, który do tej pory przegrał tylko jedno z trzydziestu trzech rozegranych w ramach PLT meczów. W finale pokonał zawodnika, który niemal zawsze melduje się w finałach turniejów w których występuje – Macieja Łuczaka, który ma na swoim koncie także Mistrzostwo Polski dziennikarzy.

Początek zmagań w Sanockim Klubie Tenisowym zaplanowano na sobotni poranek. Zapisy potrwają do północy z czwartku na piątek. W pierwszym dniu rywalizacja toczyć się będzie w grupach, a najważniejsze rozstrzygnięcia zapadną w niedzielę. Półfinaliści i finaliści będą mieli także zapewniony start w Wielkim Finale Pucharu PLT, który odbędzie się w dniach 26-27.10.2021.

ZAPISZ SIĘ: do turnieju Pucharu PLT w Sanoku