Kolejny turniej z cyklu Tenis by Dawid już wkrótce!

/ Adam Romer , źródło: Materiał partnerski, foto:

Przyszedł czas, by zaprosić Państwa na ostatni turniej Tenis by Dawid Cup w sezonie 2022! Będzie to już w sumie IX i zarazem piąta edycja na kortach Towarzystwa Tenisowego „Świerczewo”. Z niedzielnych gier zostanie przeprowadzona transmisja LIVE, a nad przebiegiem turnieju czuwać będzie sędzia PZT. Zapisy czas zacząć!

Rywalizacja już standardowo potrwa dwa dni (sobota i niedziela), a zawodnicy I- i II-ligowi rozpoczną zmagania w sobotę i to już od 9.00 rano. Faza pucharowa jak i turniej kobiet odbędzie się w niedzielę. Z każdej grupy, obu kategorii awansuje po dwoje zawodników do fazy pucharowej. Dlatego każdy rozegra minimum dwa mecze w turnieju, a porażka nie oznacza odpadnięcia z turnieju. Ponadto najlepsza czwórka z każdej kategorii zakwalifikuje się do Ogólnopolskiego Finału Letnich Mistrzostw PLT! Zawody sędziować będzie po raz drugi przedstawiciel Polskiego Związku Tenisowego – Mateusz Gębka. Każdy uczestnik turnieju otrzyma pakiet startowy, w tym posiłek oraz napoje.

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Aby wziąć udział w turnieju należy mieć aktywną licencję Polskiej Ligi Tenisa (opcja roczna lub miesięczna). Dokładny harmonogram gier ukaże się 1-3 dni przed turniejem na naszej stronie. Ewentualne prośby dot. pory spotkań przyjmujemy od razu po zapisaniu się do turnieju na e-mail: wiktorski17@gmail.com lub telefonicznie (prośby w tygodniu rozgrywania turnieju nie będą uwzględniane)!

Termin turnieju:

20-21 sierpnia 2022 (sobota-niedziela)

Lokalizacja turnieju:

Poznań (Świerczewo)

I liga: Kategoria przeznaczona dla wszystkich tenisistów bez przeszłości zawodniczej, niezależnie od wieku, płci, pochodzenia czy umiejętności gry.
II liga: 
Turnieje przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tenisem lub w momencie zapisu na dany turniej mają maksymalnie 50 procent wygranych meczów (procent wygranych meczów do sprawdzenia w profilu gracza pod nazwą „forma”). W turniejach II ligi nie mogą brać udziału osoby z jakąkolwiek przeszłością zawodniczą lub instruktorską.
PLT Kobiet: Kategoria dla Amatorek tenisa ziemnego bez przeszłości zawodniczej.

Organizator: Dawid Wiktorski – Tenis by Dawid
Sędzia zawodów: Mateusz Gębka (PZT)
Miejsce:
Poznań, ul. Nizinna 38
Nawierzchnia:
mączka (na zewnątrz)
Piłki: Black Code Unlimited
Zapisy:
www.polskaligatenisa.pl (linki na dole)
Wpisowe:
120 PLN


Zawodnicy uczestniczący w turnieju mają zapewnione:

  • Minimum 2 mecze w turnieju;
  • Dyplom;
  • Voucher od sponsora;
  • Woda oraz napój energetyczny;
  • Posiłek oraz owoce;
  • Najlepsi zawodnicy dodatkowo otrzymają statuetki (TOP 3) i nagrody rzeczowe (TOP 4);
  • Uczestnik, który przejedzie największy dystans na turniej otrzyma upominki od Tenis by Dawid;

W niedzielę turniej transmitowany będzie na żywo na kanale Youtube! Zachęcamy do zostawienia subskrypcji. Spotkania z kortu głównego skomentuje Mateusz Stańczyk.


▶️ZAPISY I LIGA◀️
▶️ZAPISY II LIGA◀️
▶️ZAPISY PLT KOBIET◀️

Po zapisaniu się niezwłocznie prosimy o informację na temat godziny rozpoczęcia zmagań w turnieju (I i II liga), o ile jest taka potrzeba! Warto na turniej przybyć nieco wcześniej.


Sponsorzy turnieju:

Patroni medialni: