KONKURS! Do wygrania buty firmy ASICS

/ Szymon Adamski , źródło: , foto:

W sobotę Iga Świątek może zostać mistrzynią Roland Garros, a 10 października 2020 roku stać się najpiękniejszą datą w historii polskiego tenisa. To może być również Wasz szczęśliwy dzień. Wystarczy, że weźmiecie udział w konkursie, jaki przygotowaliśmy dla Was z firmą Asics. 

Żeby wygrać jedną z trzech par butów, trzeba poprawnie wytypować wynik finałowego pojedynku pomiędzy Igą Świątek a Sofią Kenin. Nie ma znaczenia, czy postawicie na Polkę, czy na Amerykankę, jednak musicie to wyraźnie zaznaczyć. Dodatkowo podać dokładny wynik spotkania. Na przykład: Iga Świątek wygra 6:3, 6:4. Jeśli nikomu z Was nie uda się dokładnie przewidzieć końcowego rezultatu, zwycięzcami będą osoby, które podadzą wynik najbardziej zbliżony do rzeczywistego.

Ważne! Typować można do godziny 14.45, ale nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę. Jeśli poprawny wynik wytypują więcej niż 3 osoby, znaczenie będzie miała kolejność zgłoszeń!

Do wygrania są 3 pary butów firmy Asics! Będziecie mogli zamówić każdy z modeli dostępnych w sklepie Strefa Tenisa, w tym również ASICS GEL-RESOLUTION 8, w którym gra Iga Świątek. Aby wziąć udział w konkursie, należy wcześniej polubić profil Tenisklub na Facebooku, a w komentarzu, oprócz własnego typu, zamieścić hasztagi: #Tenisklub #Asics i #JazdaIga

Typy prosimy zamieszczać w komentarzu pod tym artykułem LUB komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku LUB wysłać pod adres mailowy redakcja@tenisklub.pl.

Zgłoszenia będą przyjmowane do godziny 14.45 w sobotę. Każda osoba może wysłać jeden typ.

Czekamy na Wasze typy i zachęcamy do kibicowania naszej reprezentantce.