KONKURS! Do wygrania stroje Igi Świątek i Gaela Monfilsa

/ Szymon Adamski , źródło: własne , foto: Asics

Razem z firmą Asics przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs na czas kwarantanny. Nie wychodząc z domu możecie wygrać kompletny strój Igi Świątek lub Gaela Monfilsa! Wystarczy, że wyślecie nam film, w którym pokażecie, jak przetrwać ten trudny okres i zachować tenisową formę. 

Korty zamknięte są na cztery spusty, ale przecież najwięksi miłośnicy dyscypliny nie siedzą w swoich domach z założonymi rękami. W sieci można napotkać filmy prezentujące coraz to bardziej wymyślne sposoby na aktywne spędzanie czasu w czterech ścianach. Nagrania tenisowe też już się pojawiły, ale zachęcamy was do wykazania się kreatywnością, nie kopiujcie takich popisów, wymyślcie coś własnego.

 

Podstawa zasada: im efektowniej, tym lepiej. Byleby rakieta nie spadła na głowę sąsiada, który będzie akurat wyprowadzać psa… Możemy chyba jednak napisać, że wszystkie chwyty dozwolone. Zatem wyciągajcie kamery i do dzieła. Na najlepszych czekają stroje firmy Asics – sponsora technicznego Igi Świątek. Do wygrania jest kompletny strój naszej czołowej tenisistki, jak również kompletny strój Gaela Monfilsa. Na wyróżnionych z miejsc 3-10: gadżety od naszych partnerów. Poniżej regulamin i zasady konkursu.

Długość filmu jest dowolna. Kiedy już uznacie, że efekt końcowy jest zadowalający, prześlijcie nam film w komentarzu pod jednym z konkursowych postów na naszym Facebooku lub Twitterze, w wiadomości prywatnej na Facebooku lub na adres e-mail redakcja@tenisklub.pl. Gdziekolwiek nie wyślecie, wasz film na pewno zostanie przez nas zauważony. Możecie wysłać więcej niż jeden film. Nie ograniczajcie się. Chodzi przecież o dobrą zabawę.

Konkurs potrwa do 6 kwietnia włącznie. Następnego dnia zbierze się redakcyjne jury i ogłosi wyniki konkursu na naszym portalu oraz mediach społecznościowych. Zastrzegamy sobie prawo do publikacji najciekawszych filmów na naszych profilach na Facebooku i Twitterze, więc już wcześniej bacznie nas obserwujcie w poszukiwaniu swoich popisów.

Regulamin:

1. Organizatorami konkursu są firmy Tenisklub i Asics.

2. Konkurs rozpoczyna się 24 marca, a kończy 6 kwietnia.

3. Warunkiem uczestnictwa jest polubienie profilu Tenisklub na Facebooku i przesłanie filmu w komentarzu pod jednym z konkursowych postów na naszym Facebooku lub Twitterze, w wiadomości prywatnej na Facebooku lub na adres e-mail redakcja@tenisklub.pl.

4. Za wyłonienie zwycięzców konkursu odpowiadają redaktorzy Tenisklubu. Informacja o wynikach pojawi się 7 kwietnia na portalu tenisklub.pl oraz profilach Tenisklub na Facebooku oraz Twitterze.

5. Tenisklub zastrzega sobie prawo do udostępniania nadesłanych filmów na profilu Tenisklub na Facebooku.