Książka „Roger Federer. Biografia” nominowana w plebiscycie na Sportową Książkę Roku!

/ Redakcja , źródło: Materiał promocyjny, foto: SQN

Do końca stycznia można głosować na książkę „Roger Federer. Biografia” Rene Staufera w plebiscycie na Sportową Książkę Roku 2020. Przy pełnej mobilizacji fanów tenisa, publikacja ta ma duże szanse na zwycięstwo w konkursie. Głosy na pozycję wydaną pod patronatem Tenisklubu można oddawać, klikając TUTAJ.  

O książce:

Zajrzyj za kulisy życia tenisowego mistrza!

Roger Federer to sportowiec, dla którego nie istnieją absolutnie żadne ograniczenia. Jeden z najwybitniejszych tenisistów wszech czasów często ukazywany jest jako postać niemal pomnikowa, dla przeciętnego kibica wręcz nierzeczywista.

Ta książka wszystko zmienia.

Rene Stauffer, którego od lat łączą z Federerem bliskie relacje, burzy „czwartą ścianę”. Dzięki dziesiątkom godzin osobistych rozmów ukazuje ludzką twarz mistrza sportu: mającego swoje słabości, borykającego się z problemami i charakteryzującego się niebywałym wręcz uporem.

Co ukształtowało charakter Federera? Jak radzi sobie z presją sukcesu, towarzyszącą mu od wielu lat? Skąd czerpie motywację do dalszej pracy mimo, iż w tenisie osiągnął już wszystko?

Dzięki tej książce poznacie odpowiedzi na te pytania.

Ponadto polecamy tę i inne książki, które aktualnie znajdują się na wyprzedaży pod tym linkiem. Serdecznie zachęcamy do zakupów!