Kuczer przegrała mimo dobrego początku

/ Szymon Frąckiewicz , źródło: Własne, foto: Antoni Cichy/Tenisklub

Daria Kuczer pożegnała się z turniejem singla na Uniwersjadzie w Neapolu w trzeciej rundzie. Polka, mimo świetnego początku, przegrała z Dianą Sumovą z Czech 6:1, 3:6, 3:6.

W trzeciej rundzie turnieju singla kobiet na Uniwersjadzie w Neapolu rywalką Darii Kuczer była Diana Sumova z Czech. Polka świetnie rozpoczęła to spotkanie. Pierwszą partię wygrała 6-1 w zaledwie 27 minut. W drugim secie prowadziła już 3-0, lecz kiedy wydawało się, że awans do czwartej rundy to kwestia kilkunastu minut, coś w grze Biało-Czerwonej się zacięło. Sumova wygrała 9 gemów z rzędu. Dzięki temu nie tylko doprowadziła do wyrównania, ale i wyszła na prowadzenie 3-0 w decydującej części spotkania. Niestety w przeciwieństwie do Polki nie wypuściła prowadzenia. Tenisistka naszych południowych sąsiadów zwyciężyła 1:6, 6:3, 6:3, dzięki czemu to ona pozostaje w walce o medale.