Kyrgios zaprosił Nadala do rozmowy „live” na Instagramie

/ Dominika Opala , źródło: www.tennisworldusa.org /własne, foto: AFP

W czasie izolacji spowodowanej koronawirusem bardzo popularne stały się rozmowy „live” za pośrednictwem Instagrama. Nick Kyrgios wyraził gotowość do zrobienia takiego spotkania z Rafaelem Nadalem. 

Znane osoby, w tym także sportowcy, chcą podzielić się z fanami, jak spędzają czas na kwarantannie. Wykorzystują do tego m.in. rozmowy „live” na Instagramie. BBC Sport zasugerował na swoim profilu, że chętnie zobaczyłby rozmowy pomiędzy Cristiano Ronaldo i Leo Messim, a także „live chat” Nicka Kyrgiosa z Rafaelem Nadalem.

Na odpowiedź Australijczyka nie trzeba było długo czekać – Rafa, zróbmy „Instagram Live” razem – napisał tenisista z Canberry w komentarzu pod zdjęciem.

Wiadomo, że Kyrgios i Nadal nie przepadają za sobą. W ubiegłym roku Hiszpan skrytykował młodszego kolegę, mówiąc, iż ten nie szanuje kibiców, rywali i samego siebie. Z kolei Australijczyk odpowiedział: „Kiedy wygrywa to wszystko jest w porządku, docenia przeciwnika, ale jak tylko go pokonam, to nie szanuje mnie, moich fanów i mojej gry”.

Kyrgios czeka teraz, czy Nadal zaakceptuje jego zaproszenie do „live’a”. Jeśli to się stanie, to na pewno będzie to jedna z najbardziej ciekawych rozmów do oglądania dla fanów tenisa.