Forbet

Longines Future Tennis Aces: w drodze na French Open

/ Michał Jaśniewicz, źródło: Informacja prasowa, foto: Informacja prasowa

 Przez dwa ostatnie dni marca osiem najlepszych 12-latek walczyć będzie w podwarszawskim klubie Tuan Club Sport&Spa w turnieju zorganizowanym przez markę szwajcarskich zegarków Longines i Polski Związek Tenisowy. Zwyciężczyni pojedzie wraz z opiekunem na światowe finały Longines Future Tenis Aces w Paryżu, rozgrywane na słynnych kortach Rolanda Garrosa.

Turniej Longines Future Tennis Aces rozpocznie się w piątek 30 marca o godz.13.30 od losowania w systemie pucharowym. Rozegraną zostaną 4 mecze na 2 kortach. Półfinały odbędą się następnego dnia w sobotę o godz.10.00 a finał przewidziany jest na godz.14.00.

Dla najlepszej zawodniczki turnieju i jej opiekuna firma LONGINES ufundowała nagrodę w postaci wyjazdu do Paryża na turniej "Longines Future Tennis Aces – on the Road to the French Open" w dniach 6-9 czerwca 2012r. (w trakcie turnieju Roland Garros).

Firma Longines, jako Oficjalny Partner Roland Garros, dba o przyszłość światowego tenisa i po raz czwarty organizuje specjalny turniej Longines Future Tennis Aces, którego ideą jest promocja i wsparcie młodych talentów tenisa. Tak jak co roku w turnieju będzie brało udział 16 zawodniczek do lat 12 z 16 krajów (Australia, Chiny, Francja, Niemcy, Hong Kong, Włochy, Japonia, Meksyk, Polska, Rosja, Singapur, Hiszpania, Szwajcaria, Tajwan, Anglia, USA). Najlepszych 2 graczy zostanie uhonorowanych przez firmę Longines specjalnym stypendium do 16 roku życia.

Więcej informacji:
Magdalena Polańska – PR Manager Swatch Group Polska
Magdalena.polanska@swatchgroup.com
Tel.0 696 140 195
 

 

 

Forbet