Lubisz trufle?

/ Anna Niemiec , źródło: www.tennisworldusa.org, foto: AFP

Serena Williams i Alexis Ohanian obchodzili niedawno piąta rocznicę poznania się. Z tej okazji amerykańska tenisistka postanowiła przybliżyć fanom, jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z założycielem serwisu internetowego Reddit.

Dwudziestotrzykrotna mistrzyni turniejów wielkoszlemowych przyszłego męża po raz pierwszy spotkała w 2015 roku w hotelu Cavalieri w Rzymie. Williams czekała na śniadanie przed meczem pierwszej rudny w Italian Open, a Ohanian postanowił się do nie przysiąść.

Nasza podróż rozpoczęła się pięć albo sześć lat temu – rozpoczęła swój wpis na Instagramie była liderka światowego rankingu, przyznając równocześnie, że ma fatalną pamięć do dat. – On usiadł przy moim stoliku, a ja poprosiłam, żeby sobie poszedł. Odmówił, a ja uznałam, że to seksowne. Zapytałam czy lubi trufle. Odpowiedział, że tak, a później to ja powiedziałam tak. I tak o to jesteśmy razem, pięć albo sześć lat później – zakończyła Williams.

Serena Williams i Alexis Ohanian wzięli ślub 16 listopada 2017 roku w Centrum Sztuki Nowoczesnej w Orleanie. Dwa miesiące wcześniej przyszła na świat ich córka Alexis Olympia Ohanian Junior.