Mecz Magdy Linette do obejrzenia za darmo!

/ - , źródło: Canal Plus, foto: AFP

DARMOWY MECZ MAGDY LINETTE NA YOUTUBE CANAL+ SPORT!

Iga Świątek wycofała się z udziału w turnieju WTA 1000 w Miami. W związku z tym zaplanowana transmisja pierwszego meczu najlepszej tenisistki świata na YouTube CANAL+ SPORT nie będzie możliwa. Natomiast w to miejsce CANAL+ przeprowadzi transmisję na żywo, na swoim kanale YouTube, z pierwszego mecz Magdy Linette!

Już dziś około godziny 22:00 na kanale YouTube CANAL+ SPORT transmitowane będzie pierwsze spotkanie Magdaleny Linette w turnieju Miami Open! Polka bardzo dobrze rozpoczęła sezon 2023 i po raz pierwszy w karierze awansowała do TOP20 rankingu WTA. To sprawiło, że polska tenisistka udział w turnieju rozpocznie od drugiej rundy. Pierwszą przeciwniczką będzie Jewgienija Rodina, która w pierwszej rundzie pokonała zdecydowanie wyżej notowaną Bernardę Perę.

Transmisja dostępna będzie pod tym adresem.

Starcie Linette z Rodiną będzie ich trzecim bezpośrednim pojedynkiem. W poprzednich dwóch triumfowała Polka i w dzisiejszym spotkaniu również będzie faworytką. Zwyciężczyni starcia zmierzy się z wygraną z pary Camila Giorgi – Victoria Azarenka. Premierowe spotkanie Magdy Linette podczas Miami Open będą mogli obejrzeć wszyscy kibice, niezależnie od tego, czy posiadają dostęp do CANAL+.

Mecz będzie transmitowany na otwartym kanale YouTube CANAL+ SPORT. Na którym będą pojawiać się także meldunki prosto ze słonecznej Florydy, gdzie redakcja CANAL+SPORT wysłała dwóch korespondentów. Są nimi Marek Furjan oraz Żelisław Żyżyński. Pierwsze materiały są już dostępny na kanale. Całe zmagania Magdy Linette oraz najlepszych zawodniczek świata podczas Miami Open i innych turniejów można śledzić na sportowych antenach CANAL+ i w serwisie CANAL+ online

Przypominamy też, że transmisje cyklu WTA TOUR do 2026 roku dostępne są w CANAL+, jak również za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

CANAL+ online to tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo. Dzięki specjalnemu programowi poleceń PODAJ DALEJ, można otrzymać tańszy dostęp do serwisu streamingowego. Wystarczy polecić serwis swoim znajomym, wykorzystując indywidualny kod polecający. Za jedno polecenie można otrzymać aż 15 zł rabatu na subskrypcję w kolejnym miesiącu, a osoba, której polecono serwis, od razu zapłaci o 15 zł mniej za pierwszy miesiąc korzystania z CANAL+ online. Podając dalej CANAL+ online można wspólnie ze znajomymi cieszyć się dostępem do najlepszego sportu, filmów i seriali.

Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w trzech streamach jednocześnie. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV, Samsung Smart TV i LG WebOS oraz przystawki Android TV i Apple TV.