Modelka miała uwieść Dżokovicia za 60 tysięcy euro

/ Lena Hodorowicz , źródło: własne/www.ubitennis.net, foto: AFP

Serbska modelka Natalija Scekić wyjawiła na łamach magazynu Svet&Scandal, że zaoferowano jej około 60 tysięcy euro, aby uwieść Novaka Dżokovicia. Miało to na celu zepsucie reputacji tenisisty i rozbicie jego małżeństwa.

Pomysłodawcą planu miał być Anglik, którego nazwisko nie jest podane w artykule. – Pewien mężczyzna się ze mną skontaktował. Znałam go z Londynu i miałam go za poważnego człowieka. Gdy poprosił mnie o spotkanie, myślałam, że chodzi o sprawy biznesowe. Jednak im dłużej trwała rozmowa, tym bardziej utwierdzałam się w przekonaniu, że nie ma to nic wspólnego z pracą – opisała Serbka.

Modelka przyznała, że początkowo uznała słowa rozmówcy za żart. – Myślałam, że to ukryta kamera. Powiedział, że mam uwieść Novaka i to nagrać oraz żebym się nie przejmowała, bo on się wszystkim zajmie – zdradziła.

Kobieta nie ukrywała zażenowania zaistniałą sytuacją i natychmiast odrzuciła propozycję. – Zaoferował mi około 60 tysięcy euro i wycieczkę do wybranego przeze mnie miejsca. Zaśmiałam się, czekając, aż powie, że to żart, ale był bardzo poważny. Czułam się obrażona i upokorzona – przyznała Scekić. – Myślałam, że go uderzę lub wyleję na niego wodę, ale powstrzymałam się, jako że byliśmy w miejscu publicznym – dodała.

– Zabrałam swoje rzeczy i wyszłam. Mam nadzieję, że nie udało mu się znaleźć chętnej dziewczyny, bo to niesprawiedliwe w stosunku do Novaka. Jest naszym ambasadorem, wzorem do naśladowania, dobrym mężem i ojcem. Nie rozumiem próby zrujnowania jego wizerunku dla pieniędzy – skwitowała Serbka.