Forbet

Murray z dużym prezentem od Wawrinki i Vekić

/ Szymon Frąckiewicz, źródło: własne, foto: AFP

Andy Murray dochodzi do siebie po kolejnej operacji biodra. Szkockiego tenisistę wspierają przyjaciele z kortu i nie tylko. Na coś więcej, niż jedynie słowa otuchy, zebrali się Stan Wawrinka i Donna Vekić. Podarowali Szkotowi… sporych rozmiarów prezent.

Stan Wawrinka i Donna Vekić zadbali o to, by Murray nie czuł się samotny w szpitalu. Wraz z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia, wręczyli mu pluszowego misia. Nie jest to jednak zwyczajna drobna zabawka, a taka wielkości samego Andy’ego! Szkocki tenisista podzielił się zdjęciem prezentu na swoim Instagramie.

Podwójny mistrz olimpijski podpisał fotografię słowami “Wielkie dzięki dla Stana Wawrinki i Donny Vekić, za misia “zdrowiej szybko”. To coś wielkiego! Moje dzieci będą się o niego bić, jak wrócę do domu!”

Miejmy nadzieję, że życzenia od szwajcarsko-chorwackiej pary się spełnią i zobaczymy jeszcze Andy’ego Murray’a w akcji. Warto przypomnieć, że operacja biodra, którą przeszedł Szkot, jest w zasadzie ostatnią, która może mu pomóc w powrocie na kort. Jeśli po niej Murray nie wróci do pełnej sprawności, zakończy karierę.