Murray założył kanał na YouTube. Będzie udzielać tenisowych wskazówek

/ Szymon Adamski , źródło: własne, foto: AFP

Jamie Murray wpadł na niecodzienny pomysł i założył kanał na popularnym serwisie internetowym YouTube. To miejsce, w którym coś dla siebie znajdą zarówno kibice czołowego deblisty, jak i adepci tenisa. Na kanale Murray’a są już do obejrzenia cztery krótkie filmy.

33-letni Szkot postanowił, że będzie dzielić się tenisową wiedzą ze swoimi fanami. Założył kanał na YouTube i od razu zabrał się do pracy. Już pierwszego dnia opublikował cztery filmy. W pierwszych dwóch występuje sam, a w dwóch kolejnych towarzyszy mu Bruno Soares – wierny tenisowy partner, z którym wygrał Australian Open i US Open w 2016 roku.

Z filmów Murray’a możemy się na przykład dowiedzieć, co zawodnik pakuje do torby przed meczem. Na widzów czekają też praktyczne wskazówki – Murray i Soares pokazują, jak udoskonalać wolej i jak powinna wyglądać komunikacja między partnerami deblowymi w trakcie gry. Kto wie, może w kolejnych filmach wskazówki będą dotyczyć też gry pojedynczej, a w rolę instruktora wcieli się młodszy brat Jamie’ego, Andy. 

Nazwa kanału szkockiego tenisisty to Jamie Murray. Na razie nie cieszy się dużą popularnością, choć zamieszczone filmy są bardzo wysoko ocenione.  


Wyniki

NULL