Nadaj swojej grze ekstremalną rotację – HEAD poszerza serię rakiet Extreme!

/ Redakcja , źródło: Materiał promocyjny, foto: Head

W 2020 HEAD poszerza serię rakiet EXTREME o dwa nowe, ułatwiające nadawanie rotacji, dynamiczne modele. Wspierane przez Matteo Berrettiniego, półfinalistę US Open 2019, rakiety EXTREME pozwalają tenisistom wygenerować niesamowite połączenie rotacji i siły.

W 2020 linia rakiet została zaktualizowana o model EXTREME TOUR – przeznaczony dla zaawansowanych tenisistów, oraz nowy EXTREME MP LITE, lżejszą wersję EXTREME MP, który został stworzony z myślą o ambitnych, młodych tenisistach.

Z siedmioma rakietami – PRO, TOUR, MP, MP LITE, S, LITE i PWR – tenisiści o różnych umiejętnościach i stopniu zaawansowania mogą teraz przekonać się o wyjątkowych właściwościach rakiet EXTREME.

Cała seria EXTREME ma nowoczesną, dynamiczną szatę graficzną, a także wyposażona jest w innowacyjną technologię HEAD Graphene 360+ poprawiającą elastyczność i uczucie czystego uderzenia. Dodatkowo, rakiety posiadają specjalny rodzaj grometów umożliwiających większą ruchomość głównych strun naciągu we wszystkich kierunkach, co przekłada się na maksymalne zwiększenie mocy i rotacji. Powiększone gromety zapewniają maksymalną ruchomość strun skutkującą zwiększoną mocą uderzenia.

 

Po więcej informacji na temat nowej linii Extreme zapraszamy na https://www.head.com/pl-PL/sports/tennis/extreme-racquets/

Aby uzyskać idealne połączenie kontroli i rotacji, HEAD sugeruje naciąganie rakiet HEAD EXTREME naciągiem HEAD LYNX T OUR. To wyjątkowy, sześciokątny naciąg zapewniający idealne połączenie kontroli i rotacji. LYNX TOUR to naciąg monofilamentowy, wykonany z nowej, zwiększającej trwałość mieszanki kopolimeru, dzięki czemu gwarantuje przyjemność i komfort gry.

Idealnym dopełnieniem wyglądu Extreme są torby w kolorystyce pasującej do rakiet oraz nowe buty HEAD SPRINT PRO 3.0 SF. Wykonane z materiału SuperFabric® buty są niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie bardzo lekkie i wygodne.