Nie ma lipy, o kondycję trzeba dbać!

/ Redakcja , źródło: Materiał promocyjny, foto:

Praca zdalna, mniejsza ilość ruchu, zamknięte siłownie – wszystkie te czynniki wpływają na spadek naszej kondycji fizycznej i psychicznej. Na szczęście Eurobuild jak zwykle spieszy z pomocą – ogłasza kolejną edycję turnieju tenisowego dla branży nieruchomości!

Gorąco zachęcamy do aktywności fizycznej i szlifowania techniki – Państwa formę sprawdzimy już wkrótce. Zawodnicy Dorocznego Turnieju Tenisa Eurobuild CEE zmierzą się ze sobą po raz szesnasty 28 maja 2021 roku. Jak zwykle zwycięzcy zostaną uhonorowani statuetkami i upominkami od sponsorów.

Jak powiedział pewien znany kulturysta-celebryta: „Nie ma lipy!”, co w tłumaczeniu na polski oznacza: trzeba wziąć się w garść i zacząć ćwiczyć! Pewnie niektórych będzie bolało, ale zapewniamy – ten ból to oznaka Waszej wewnętrznej siły, która jest motorem działania. Żeby się nie przetrenować, na początek – jako minimum – proponujemy dłuższe spacery (najlepiej w miłym towarzystwie) i porzucenie windy na rzecz schodów (no, chyba że pracujecie lub mieszkacie powyżej 30. piętra…). Od czegoś trzeba zacząć! Zacznijcie już dziś, a być może szczyt formy przypadnie w dniu turnieju!

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej dedykowanej turniejowi, na której będziemy informować o szczegółach i formule gier. Można tam również dokonać rejestracji uczestnika:

http://tennis.eurobuildconferences.com/

Reguły turnieju będą zgodne z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w klubach tenisowych, które na czas pandemii wprowadził Polski Związek Tenisowy. Na przykład – mile widziany i zwyczajowo praktykowany po grze – uścisk dłoni z rywalem trzeba będzie zastąpić skinieniem głowy i szerokim uśmiechem. Ale zapewniamy, że żadne obostrzenia nie odbiorą przyjemności z gry na korcie i dobrej zabawy na widowni! Liczymy na to, że nie zawiodą nas stali uczestnicy turnieju, ponadto spodziewamy się nowych zawodników. Turniej odbędzie się dzięki zaangażowaniu wieloletniego sponsora jakim jest APP Projekt. Magazyn Tenis Klub również będzie obecny, aby na bieżąco relacjonować poczynania zawodników.

Zapraszamy do zapisów przez stronę: http://tennis.eurobuildconferences.com/, miło nam będzie znów spotkać się z Państwem 28 maja na kortach Warszawianki.