Odbudujmy korty w Starogardzie Gdańskim. Trwa zbiórka pieniędzy

/ Redakcja , źródło: własne, foto:

Do końca czerwca trwa zbiórka pieniędzy na odbudowę kortów w Starogardzie Gdańskim. – Dokonano zorganizowanego aktu wandalizmu. Nasze korty, nasz drugi dom zostały celem przemyślanej i zorganizowanej akcji – napisali na Facebooku właściciele klubu tenisowego Tenis Park. 

Do ataku na korty doszło w nocy z 13 na 14 maja. Straty sięgają setek tysięcy złotych. Jedna z naszych czytelniczek poinformowała nas o trwającej zbiórce. Tylko dzięki niej udało się już uzbierać ponad 15 tysięcy złotych. Wpłacać pieniądze będzie można do końca czerwca.

Jako grupa zadowolonych i zżytych z tym miejscem klientów oraz pasjonatów tenisa pragniemy w formie tej zbiórki pomóc w odbudowie tego miejsca. Kwota ubezpieczenia pokryje koszty napraw w części. Patrząc na wielkość szkód i koszt ich naprawy łzy same napływają nam do oczu, ale wierzymy, że niemożliwe nie istnieje i wspólnie odbudujemy ten kort – czytamy w opisie zbiórki.

Link do zbiórki: zrzutka.pl/avpahu

Dzisiaj w nocy miedzy 23:00 a 3:00 dokonano zorganizowanego aktu wandalizmu na naszych kortach tenisowych. Nasze korty,…

Opublikowany przez TENIS PARK Klub Tenisowy Czwartek, 14 maja 2020