Opóźniony powrót Kim Clijsters

/ Jakub Karbownik , źródło: własne , foto: AFP

Kim Clijsters nie wystąpi w styczniowych turniejach, tak jak planowała. O opóźnieniu w powrocie do tenisowej rywalizacji była liderka rankingu WTA poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niespełna dwa miesiąca temu czterokrotna singlowa mistrzyni wielkoszlemowa poinformowała, że po niemal ośmiu latach ponownie wystąpi na zawodowych kortach. Teraz była liderka rankingu WTA opóźnia powrót do rywalizacji. A to za sprawą przeciągającej się rehabilitacji kontuzjowanego kolana.

– Jestem zmuszona podjąć decyzję o odłożeniu powrotu do tenisowej rywalizacji. Na pewno nie nastąpi to w styczniu. To za sprawą rehabilitacji, jaką przechodzę po kontuzji kolana. Bardzo mi przykro, że muszę odłożyć ponowny występ na korcie, ale jestem zdeterminowana jak nigdy, aby powrócić do gry. Dziękuje za wszelkie wsparcie, jakie otrzymuje z każdej strony – napisała na Facebooku Clijsters.

‪I’ve had to make the decision that I will not be able to compete in January. I am undergoing rehab and treatment for a…

Opublikowany przez Kim Clijsters Poniedziałek, 4 listopada 2019