Partnerka Stosur urodziła dziecko

/ Szymon Frąckiewicz , źródło: Sydney Morning Herald, foto: AFP

Samantha Stosur poinformowała na Instagramie, że 16 czerwca jej partnerka Liz Astling urodziła córkę Genevie. Australijka raczej rzadko udostępnia informacje na temat swojego życia prywatnego i dla wielu niespodzianką są nie tylko narodziny córki, ale i fakt, że mistrzyni US Open 2011 jest w związku.

W poniedziałek Samantha Stosur opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze swoją partnerką i nowonarodzoną córeczką. W opisie zdjęcia napisała: Życie w czasie izolacji spowodowanej koronawirusem bywa wymagające, ale prywatnie jest to dla mnie najbardziej ekscytujący i najszczęśliwszy okres mojego życia. 16 czerwca moja partnerka Liz urodziła naszą małą córeczkę Genevie. To był szalony okres, ale w tym momencie nie możemy sobie wyobrazić życia bez niej.

Dalej kontynuowała: Mama i Evie mają się dobrze i to niezwykłe móc przebywać z nimi. Jesteśmy absolutnie zakochane w tej rodzinie i ogarniamy ten szczęśliwy chaos. Nie możemy się doczekać tego co przed nami i żeby widzieć jak nasza mała Evie dorasta… Byle nie za szybko!

Jeśli chodzi o plany startowe to na ten moment 36-letnia tenisistka nie wypowiedziała się na temat ewentualnego startu w US Open. Przypomnijmy, że część australijskich tenisistów i tenisistek, w tym między innymi Alexei Popyrin, wyraziło niechęć wobec startu w Nowym Jorku w czasie pandemii.