Plany startowe biało-czerwonych: luty

/ Tenisklub.pl, źródło: własne, foto:

Plany startowe polskich tenisistów i tenisistek w miesiącu lutym. Strona aktualizowana jest systematycznie, gdyż plany mogą ulegać zmianie, a nowe informacje (listy startowe) pojawiają się na bieżąco. Regularnie pojawiać się tu będą również nowi zawodnicy.

Ostatnia aktualizacja: 09 lutego 2013 roku.

""
(źródło: AFP)

Agnieszka Radwańska
6-9 lutego: Fed Cup, Eilat (Izrael)
11-17 lutego: Qatar Total Open, Doha (Katar)
18-23 lutego: Dubai Duty Free Tennis Championships, Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

 

""
(źródło: AFP)


Jerzy Janowicz

1-3 lutego: Puchar Davisa, Wrocław
11-17 lutego: ABN Amro World Tennis Tournament, Rotterdam (Holandia)
18-24 lutego: Open 13, Marsylia (Francja)

 

""
(źródło: AFP)


Urszula Radwańska

28 stycznia – 3 lutego: Open GDF SUEZ, Paryż (Francja)
6-9 lutego: Fed Cup, Eilat (Izrael)
11-17 lutego: Qatar Total Open, Doha (Katar)
18-23 lutego: Dubai Duty Free Tennis Championships, Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie) – eliminacje

 

""
(źródło: AFP)


Łukasz Kubot

1-3 lutego: Puchar Davisa, Wrocław
18-24 lutego: Open 13, Marsylia (Francja)
25 lutego – 2 marca: Abierto Mexicano Telcel, Acapulco (Meksyk)

 

""
(źródło: AFP)

Sandra Zaniewska

Pauzuje ze względu na kontuzję (przeciążeniowe pęknięcię w stawie krzyżowo-biodrowym).

 

""
(źródło: AFP)

Michał Przysiężny
4-10 lutego: Bergamo CH (Włochy)
11-17 lutego: Quimper (Francja) – eliminacje

 

"" 
(źródło: Adam Nurkiewicz / Mediasport)

Paula Kania
28 stycznia – 03 lutego: Eilat ITF 75 (Izrael) – eliminacje
6-9 lutego
: Fed Cup, Eilat (Izrael)
18-24 lutego: Copa Claro Colsanitas, Bogota (Kolumbia) – eliminacje
25 lutego – 02 marca: Abierto Mexicano TELCEL, Acapulco (Meksyk) – eliminacje

 

""
(źródło: AFP)

Marta Domachowska
28 stycznia – 03 lutego:
Eilat ITF 75 (Izrael) – eliminacje
11-17 lutego: Qatar Total Open, Doha (Katar) – eliminacje
18-23 lutego: Dubai Duty Free Tennis Championships, Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie) – eliminacje

 

 

""
(źródło: Adam Nurkiewicz / Mediasport)

Magda Linette 
6-9 lutego:
Fed Cup, Eilat (Izrael)


 

""
(źródło: Adam Nurkiewicz / Mediasport)

Marcin Gawron
4-10 lutego: PBZ Zagreb Indoors, Zagrzeb (Chorwacja) – eliminacje

Grzegorz Panfil
4-10 lutego: PBZ Zagreb Indoors, Zagrzeb (Chorwacja) – eliminacje
18-24 lutego: Cherkassy ITF 10 (Ukraina) – eliminacje

Andriej Kapaś
18-24 lutego: Cherkassy ITF 10 (Ukraina) – eliminacje

Justyna Jegiołka
28 stycznia – 03 lutego: Eilat ITF 75 (Izrael) – eliminacje
11-17 lutego: Qatar Total Open, Doha (Katar) – eliminacje
18-24 lutego: Muzaffarnagar ITF 25 (Indie) – eliminacje lub Shymkent ITF 10 (Kazachstan) lub Macon ITF 10 (Francja) – eliminacje lub Helsingborg ITF 10 (Szwecja) lub Kreuzlingen ITF 10 (Szwajcaria) lub Moskwa ITF 25 (Rosja) – oczekująca do eliminacji

 

""
(źródło: Adam Nurkiewicz / Mediasport)

Katarzyna Kawa

28 styczeń – 03 lutego: Sharm El Sheikh ITF 10 (Egipt)

Adam Chadaj
04 – 10 lutego: Wirral ITF 10 (Wielka Brytania)
11-17 lutego: Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje lub Majorka ITF 10 (Hiszpania) – eliminacje
18-25 lutego: Aktobe ITF 15 (Kazachstan) – eliminacje lub Vale Do Lobo ITF 10 (Portugalia) – eliminacje lub Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje

 

""
(źródło: Archiwum Tenisklubu)

Olga Brózda
11 – 17 lutego: Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje lub Sharm El Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje lub Leimen ITF 10 (Niemcy) – eliminacje lub Linkoping ITF 10 (Szwecja) – oczekująca do eliminacji
18 – 24 lutego: Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje lub Majorka ITF
 10 (Hiszpania) – eliminacje lub lub Macon ITF 10 (Francja) – oczekująca do eliminacji lub Sharm El Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje lub Helsingborg ITF 10 (Szwecja) – eliminacje lub Moskwa ITF 25 (Rosja) – oczekująca do eliminacji

 

""
(źródło: Archiwum Tenisklubu)

Natalia Kołat
28 styczeń – 03 lutego: Sharm El Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje
11-17 lutego: Sharm El Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje lub Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje lub Leimen ITF 10 (Niemcy) – eliminacje lub Linkoping ITF 10 (Szwecja) – oczekująca do eliminacji
18 – 24 lutego: Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje lub Macon ITF 10 (Francja) – oczekująca do eliminacji lub Sharm El Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje lub Helsingborg ITF 10 (Szwecja) – eliminacje lub Kreuzlingen ITF
 10 (Szwajcaria) – oczekująca do eliminacji lub Moskwa ITF 25 (Rosja) – oczekująca do eliminacji

Arkadiusz Kocyła
28 styczeń – 03 lutego: Eilat ITF 10 (Izrael)

Natalia Siedliska
11-17 lutego: Sharm El Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje lub Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje lub Leimen ITF 10 (Niemcy) – eliminacje lub Linkoping ITF 10 (Szwecja) – oczekująca do eliminacji
18 – 24 lutego: Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje lub Majorka ITF 10 (Hiszpania) – eliminacje lub Macon ITF 10 (Francja) – oczekująca do eliminacji lub Sharm El Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje lub Helsingborg ITF 10 (Szwecja) – eliminacje lub Kreuzlingen ITF 10 (Szwajcaria) – oczekująca do eliminacji

 

""
(źródło: Archiwum Tenisklubu)

Zuzanna Maciejewska

4-10 lutego: Launceston ITF 25 (Australia) – eliminacje
11-17 lutego: Mildura ITF 25 (Australia) – eliminacje 

 

""
(źródło: Artur Rolak)

Agata Barańska
28 stycznia – 03 lutego: Sharm El Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje
04 -10 lutego: Sharm El Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje
11-17 lutego: Sharm El Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje lub Leimen ITF 10 (Niemcy) – eliminacje
18 – 24 lutego: Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje lub Majorka ITF
 10 (Hiszpania) – oczekująca do eliminacji lub Macon ITF 10 (Francja) – oczekująca do eliminacji lub Sharm El Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje

Paulina Czarnik
18-24 lutego: Majorka ITF 10 (Hiszpania) – eliminacje

Paweł Ciaś
11 – 17 lutego:
Zagrzeb ITF 15 (Chorwacja) – oczekujący do eliminacji lub Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekujący do eliminacji lub Majorka ITF 10 (Hiszpania) – oczekujący do eliminacji
18-25 lutego: Aktobe ITF 15 (Kazachstan) – oczekujący do eliminacji lub Cherkassy ITF 10 (Ukraina) – oczekujący do eliminacji lub Vale Do Lobo ITF 10 (Portugalia) – oczekujący do eliminacji

Mateusz Szmigiel
28 styczeń – 03 lutego: Nussloch ITF 10 (Niemcy, 10 tysięcy) – eliminacje

Jan Zieliński
28 styczeń – 03 lutego: Sfax ITF Junior (Tunezja, kategoria G2)
25 lutego-03 marca: Siauliai ITF Junior (Litwa, kategoria G2)

Mateusz Terczyński
28 styczeń – 03 lutego: Nairobi ITF Junior (Kenia, kategoria G4)
04-10 lutego: Nairobi ITF Junior (Kenia, kategoria G5)
18-24 lutego: Cadolzburg ITF Junior (Niemcy, kategoria G4) – oczekujący do eliminacji lub Oslo ITF Junior (Norwegia, kategoria G4) – oczekujący do eliminacji
25 lutego-03 marca: Stabekk ITF Junior (Norwegia, kategoria G5) – oczekujący do eliminacji lub Casablanca ITF Junior (Maroko, kategoria G4) – oczekujący do eliminacji lub Siauliai ITF Junior (Litwa, kategoria G2) – oczekujący do eliminacji                                                       

Piotr Łomacki
04-10 lutego: Donieck ITF Junior (Ukraina, kategoria G2)
11-17 lutego: Chisinau ITF Junior (Mołdawia, kategoria G2)

Kamil Gajewski
04-10 lutego: Donieck ITF Junior (Ukraina, kategoria G2)
11-17 lutego: Chisinau ITF Junior (Mołdawia, kategoria G2) – eliminacje
18-24 lutego: Oslo ITF Junior (Norwegia, G4)
25 lutego-03 marca: Siauliai ITF Junior (Litwa, kategoria G2) – eliminacje

Kamil Majchrzak
04-10 lutego: Donieck ITF Junior (Ukraina, kategoria G2)
11-17 lutego: Chisinau ITF Junior (Mołdawia, kategoria G2)
25 lutego-03 marca: Siauliai ITF Junior (Litwa, kategoria G2)

Philipp Gresk
11-17 lutego: Chisinau ITF Junior (Mołdawia, kategoria G2) – eliminacje lub Kopenhaga ITF Junior (Dania, kategoria G4) lub Almere ITF Junior (Holandia, kategoria G4)
18-24 lutego: Cadolzburg ITF Junior (Niemcy, kategoria G4) lub Kaarina ITF Junior (Finlandia, kategoria G4)
25 lutego-03 marca: Siauliai ITF Junior (Litwa, kategoria G2) – eliminacje

Szymon Walków
25 lutego-03 marca: Siauliai ITF Junior (Litwa, kategoria G2) – eliminacje

Hubert Hurkacz
18-24 lutego: Cadolzburg ITF Junior (Niemcy, kategoria G4) lub Kaarina ITF Junior (Finlandia, kategoria G4)
25 lutego-03 marca: Siauliai ITF Junior (Litwa, kategoria G2) – oczekujący do eliminacji

Michał Dembek
18-24 lutego: Cadolzburg ITF Junior (Niemcy, kategoria G4) – eliminacje
25 lutego-03 marca: Siauliai ITF Junior (Litwa, kategoria G2) – oczekujący do eliminacji

Pascal Kłos
11-17 lutego: Chisinau ITF Junior (Mołdawia, kategoria G2) – eliminacje
25 lutego-03 marca: Almetievsk ITF Junior (Rosja, kategoria G3) lub Potchefstroom ITF Junior (Republika Południowej Afryki, kategoria G2) – eliminacje lub Siauliai ITF Junior (Litwa, kategoria G2) – eliminacje lub Aktobe ITF 15 (Kazachstan) – oczekujący do eliminacji lub Murcia ITF 10 (Hiszpania) – oczekujący do eliminacji lub Vale Do Lobo ITF 10 (Portugalia) – oczekujący do eliminacji lub Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekujący do eliminacji

Alekandra Buchla
11-17 lutego: Kopenhaga ITF Junior (Dania, kategoria G4) – eliminacje
18-24 lutego: Cadolzburg ITF Junior (Niemcy, kategoria G4) – oczekująca do eliminacji lub Kaarina ITF Junior (Finlandia, kategoria G4) – eliminacje lub Oslo ITF Junior (Norwegia, G4) – oczekująca do eliminacji
25 lutego-03 marca: Stabekk ITF Junior (Norwegia, kategoria G5) – eliminacje

Paulina Lewandowska
18-24 lutego: Cadolzburg ITF Junior (Niemcy, kategoria G4)

Marta Kowalska
18-24 lutego: Cadolzburg ITF Junior (Niemcy, kategoria G4) – eliminacje

Michał Rolski
25 lutego-03 marca: Stabekk ITF Junior (Norwegia, kategoria G5) – eliminacje

Katarzyna Pyka
25 lutego-03 marca: Casablanca ITF Junior (Maroko, kategoria G4)

 

LEGENDA:
CH – turniej rangi challenger
ITF 10 – turniej rangi ITF, z pulą nagród 10 tys. dolarów
ITF 25 – turniej rangi ITF, z pulą nagród 25 tys. dolarów
ITF 50 – turniej rangi ITF, z pulą nagród 50 tys. dolarów
ITF 75 – turniej rangi ITF, z pulą nagród 75 tys. dolarów
ITF Junior – turniej juniorski


Wyniki

Wyniki biało-czerwonych: 18-24 lutego.

Wyniki biało-czerwonych: 11-17 lutego.

Wyniki biało-czerwonych: 4 – 10 lutego.

Wyniki biało-czerwonych: 28 stycznia – 3 lutego.