Polska Liga Tenisa. Halloween na korcie? Ostatnie godziny zapisów na turnieje w Łodzi, Chorzowie i Otwocku!

/ Redakcja , źródło: , foto:

Przed nami ostatni październikowy weekend, który przy okazji jest nieco wydłużony. Tym bardziej warto spędzić go aktywnie, z rakietą w ręku. Trzy miejscowości umożliwią rywalizację, a zagrać może każdy posiadacz licencji PLT.

Trzy kolejne miejscowości czyli Chorzów, Otwock i Łódź będą gościć turnieje eliminacyjne do Finałów Jesiennych Mistrzostw Polski PLT, które odbędą się już za niecałe dwa miesiące.

DOŁĄCZ DO GRY W POLSKIEJ LIDZE TENISA: TURNIEJE DLA WSZYSTKICH NA RÓŻNYCH POZIOMACH UMIEJĘTNOŚCI

Łódź – Start Łódź October Cup 2021

Pozostało coraz mniej czasu, żeby wystąpić w turnieju na kortach KT Start w Łodzi. Już w sobotę wystartują rozgrywki 2. Ligi (dla amatorów bez przeszłości zawodniczej i trenerskiej), a także PLT 45+ (amatorzy powyżej 45. roku życia). Ze względu na bardzo duże zainteresowanie organizatorzy podjęli decyzję o zwiększeniu liczby uczestników. Aktualnie wolne są dodatkowe 4 miejsca. Do kategorii PLT 45+ cały czas można się zapisywać, ale deadline wypada dzisiaj o północy. Nieco więcej czasu na dołączenie do listy mają posiadacze licencji 1. Ligi, PLT Kobiet i PLT 60+. U nich zapisy zamykają się w piątek o północy.

Sobotnie gry startują od godziny 15:30, a niedzielne od 10:00.

ZAPISZ SIĘ: do Start Łódź October Cup 2021 dla 1. Ligi
ZAPISZ SIĘ: do Start Łódź October Cup 2021 dla 2. Ligi
ZAPISZ SIĘ: do Start Łódź October Cup 2021 dla PLT 45+
ZAPISZ SIĘ: do Start Łódź October Cup 2021 dla PLT Kobiet
ZAPISZ SIĘ: do Start Łódź October Cup 2021 dla PLT 60+

Chorzów – Otwarte Jesienne Mistrzostwa Chorzowa

Przez dwa dni rywalizacja toczyć się będzie także w Chorzowie. Na pierwszy ogień pójdą drugoligowcy, którzy swoje gry w ramach drabinki dokończą w niedzielę. Na pierwszy dzień weekendu formę szykować mogą także pierwszoligowcy i uczestnicy PLT 60+ oraz kobiety. Dla pozostałych obiekt otworzy swoje wrota w drugi dzień zmagań co oznacza, że w niedzielę na kortach dominować będą posiadacze licencji PLT 45+. Jak widać na Górnym Śląsku, podczas próby generalnej przed jesiennym Mastersem zaprezentować się będą mogli wszyscy gracze Polskiej Ligi Tenisa. Do sobotnich turniejów zapisy kończą się już dzisiaj o północy, a do niedzielnych o tej samej porze w piątek.

Początek zmagań w pierwszy dzień zaplanowano na 11:30, a do dyspozycji uczestników będzie 6 kortów.  Początek rywalizacji niedzielnych zaplanowane są z kolei na 11.

ZAPISZ SIĘ: do Otwartych Jesiennych Mistrzostw Chorzowa dla 1. Ligi
ZAPISZ SIĘ: do 
Otwartych Jesiennych Mistrzostw Chorzowa dla 2. Ligi
ZAPISZ SIĘ: do Otwartych Jesiennych Mistrzostw Chorzowa dla PLT 45+
ZAPISZ SIĘ: do Otwartych Jesiennych Mistrzostw Chorzowa dla PLT Kobiet
ZAPISZ SIĘ: do Otwartych Jesiennych Mistrzostw Chorzowa dla PLT 60+

Otwock – Prestige Court Open

Drugoligowcy w niedzielę staną do walki także w Otwocku. Na Prestige Court Open zostało jeszcze kilka miejsc, ale w każdej chwili mogą się one skończyć. Mimo, że zapisy zamykają się w piątkową noc to radzimy się spieszyć bo lista może się wypełnić w każdej chwili. Uczestnikom tego turnieju przypominamy, że z soboty na niedzielę zmieniamy czas cofając zegarki o godzinę. Niedzielny turniej jest bardzo dobrym pomysłem na aktywne spędzenie przedłużonego weekendu.

ZAPISZ SIĘ; do Prestige Court Open dla 2. Ligi