PZT z nowym partnerem. Technologiczny krok naprzód

/ Redakcja , źródło: Własne / PZT, foto: PZT

Tenis4u został nowym partnerem Polskiego Związku Tenisowego. Celem współpracy jest utworzenie społeczności tenisowej poprzez zrzeszenie kortów i graczy w jednym kompleksowym systemie.

Na mocy współpracy PZT obejmie patronatem aplikację Tenis4u. To kompleksowa aplikacja dla klubów tenisowych dostępna na urządzenia mobilne i strony www.  Posiada system rezerwacyjny, możliwość płatności online, a także narzędzia do przeprowadzania lig i turniejów tenisowych. Każdy klub tenisowy może dołączyć do ogólnopolskiej oficjalnej bazy kortów tenisowych

Z racji trudnej sytuacji, w jakiej obecnie znalazło się środowisko tenisowe w Polsce, z powodu pandemii koronawirus PZT przekazuje system tenis4U nieodpłatnie na okres 12 miesięcy wszystkim klubom z aktywną licencją PZT. Pozostałe kluby mają możliwość nabycia dostępu do systemu za kwotę 100zł.

Zarejestrować można się poprzez link https://tenis4u.pl/dodajkorty/. Nowoczesny system umożliwia wdrożenie bezobsługowych kortów – pełna automatyzacja od kliknięcia w telefonie „rezerwuj”, przez opłacenie rezerwacji online, po otworzenie wejścia na kort kodem z aplikacji.

W związku z nawiązaniem współpracy planowana jest także seria ogólnopolskich turniejów dla amatorów. Cykl imprez pod nazwą „Tenis4U PZT Race” startuje podczas Mistrzostw Polski Amatorów i Weteranów we Wrocławiu. Te odbędą się w dniach 14-19 sierpnia. Powiadomienia o kolejnych turniejach zarejestrowani w systemie gracze otrzymają automatycznie na swój telefon.