Radio 357 organizuje licytację rakiety Igi Świątek

/ Szymon Frąckiewicz , źródło: Radio 357, foto: AFP

Nowopowstające Radio 357 poinformowało na swoim profilu Facebookowym, że 23 grudnia odbędzie się charytatywna licytacja rakiety należącej do Igi Świątek. Zebrane środki zostaną przekazane na Fundację Świętego Mikołaja.

Założone przez byłych dziennikarzy Programu Trzeciego Polskiego Radia Radio 357 regularną emisję rozpocząć ma dopiero w styczniu. Jednak jeszcze przed świętami zorganizuje charytatywną licytację. Poprowadzi ją jeden ze współzałożycieli tego radia – Jakub Strzyczkowski. Licytacją w szczególności zainteresować powinni się fani tenisa.

Bowiem licytowanym przedmiotem będzie należąca do Igi Świątek rakieta, którą mistrzyni Rolanda Garrosa podpisała. Zebrane środki zostaną przekazane na Fundację Świętego Mikołaja. Za te pieniądze zakupiony ma zostać sprzęt komputerowy dla dzieci z biednych rodzin, które ze względu na wykluczenie technologiczne nie mogą uczestniczyć w zdalnym nauczaniu. Fundację można wspomóc także SMS-owo. W tym celu należy wysłać wiadomość o treści „POMOC” pod numer 7545. Jej koszt to 5 zł + VAT. Zachęcamy do wspierania słusznej inicjatywy i udziału w licytacji!