Radwańska pożegna się z kibicami

/ Anna Niemiec , źródło: materiały prasowe, foto: AFP

Agnieszka Radwańska przygotowała dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Nasza najlepsza tenisistka 21 maja w krakowskiej Tauron Arenie zorganizuje benefis, w którym wezmą udział m.in. Caroline Wozniacki i Angelique Kerber.

Krakowianka pierwsze szczegóły dotyczące oficjalnego pożegnania z kibicami przekazała w dniu swoich urodzin. Finalistka Wimbledonu z 2012 roku w trakcie uroczystości rozegra pokazowe mecze z przyjaciółkami z kortu, a sportowej rywalizacji będą towarzyszyć występy artystyczne. Imprezę poprowadzą Sylwia Dekiert oraz Maciej Kurzajewski.

Benefis to okazja do podsumowania mojej kilkunastoletniej przygody z tenisem. Takie wydarzenie to dla mnie duże wyróżnienie i radość. To jednocześnie możliwość kolejnego spotkania z fanami oraz rozgrywki z najlepszymi tenisistkami, którym jestem wdzięczna, bo mimo napiętych kalendarzy znalazły czas na udział w benefisie. Jestem bardzo szczęśliwa, że w maju spotkamy się w moim rodzinnym mieście, z którym jestem bardzo związana – wyjaśniła triumfatorka WTA Finals.

Agnieszka Radwańska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek i sportowców na świecie – powiedziała Magdalena Nowak-Obrzut, Zastępca Dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. – Tenisistka pochodzi z Krakowa, dlatego szczególnie cieszy nas, że benefis 20-krotnej zwyciężczyni rozgrywek rangi WTA odbędzie się właśnie w naszym mieście, naturalnym partnerze dla tego wydarzenia. Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Biletu można kupić TUTAJ i TUTAJ.