Recman Cup pojechał do Warszawy

/ Adam Romer , źródło: Własne, foto: Organizatorzy

O zwycięstwo w VI Recman Cup, najbardziej prestiżowym amatorskim turnieju tenisowym w Polsce północno-wschodniej, walczyli pasjonaci tenisa z całego kraju. Tytuły mistrzowskie zdobyli Tomasz Moczek (singiel), sparingpartner Igi Świątek, oraz Izabela i Paweł Dzikiewiczowie (mikst).

W tym roku wzięła udział rekordowa liczba uczestników, którym organizatorzy zapewnili historyczną pulę nagród. Dzięki prezydentowi Suwałk oraz licznym sponsorom (firmom Aspi, Auto Idea Mercedes-Benz, PK Capital, PSB Importex Suwałki) – licząc łącznie z upominkami rzeczowymi – sięgnęła ona 20 000 złotych (szczegóły na stronie internetowej www.cup.recman.pl).

Jak zwykle tenisiści mogli częstować się wyśmienitą kawą serwowaną przez zawodowego baristę, specjałami Koku Sushi Suwałki czy deserami z Piekarni Kresowej. Pomocą służyli nieocenieni fizjoterapeuci i masażyści z Centrum Rehabilitacji Melius, dietetycy Calypso zachęcali do konsultacji, Klinika Endermology Center ufundowała vouchery na nagrody i konkursy, a D.K. Centrum Tlenoterapii oferowało hiperbaryczną terapię tlenową. Na najmłodszych czekało mnóstwo niespodzianek wymyślonych przez animatorów z Przedszkola Zielony Zakątek i Movement Arenę.

Współorganizatorem turnieju jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, na którego kortach odbyły się wszystkie mecze, a Organizatorem firma Recman, od 2011 roku Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie. Turniej Recman Cup z roku na rok cieszy się rosnącym zainteresowaniem, a format wydarzenia sprawia, że jest to jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń w regionie.

– Tenis to sport bliski naszej firmie od wielu lat. Cieszymy się, że z roku na rok mamy coraz więcej uczestników i kibiców. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy partnerom, którzy co roku nam towarzyszą i nas wspierają – powiedział Roman Tulwin, założyciel marki i prezes Recman sp. z o.o.