Recman też był w Inowrocławiu

/ Adam Romer , źródło: Własne, foto: Recman

Okazuje się, że podczas wrześniowego meczu Pucharu Davisa w Inowrocławiu nie tylko grano w tenisa. Reprezentacja Polski pokonała 5:0 Indonezję, a nasi tenisiści mieli okazję zaprezentować się w roli modeli w sesji zdjęciowej marki Recman.

Tenis to sport bliski naszej firmie. Wspieramy i kibicujemy polskim zawodnikom oraz tworzymy od lat kolekcje inspirowane tenisem. Od 2011 roku jesteśmy Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie.  W Inowrocławiu wspólnie z innymi fanami kibicowaliśmy naszym tenisistom – powiedział Roman Tulwin – założyciel marki i Prezes Zarządu Recman Sp. z o.o.

Nic więc dziwnego, że marka związana z polskim tenisem od 11 lat doskonale wiedziała jak ubrać naszych reprezentantów.

W oficjalnych spotkaniach pojawili się w stylizacjach w stylu smart casual, tj. klasycznej ciemnografitowej dopasowanej marynarce Barni z eleganckimi białymi koszulami Versone oraz w granatowych spodniach Crotone typu chino.  Strój naszych sportowców został uzupełniony o  wygodne sznurowane sportowe obuwie z tenisowej kolekcji marki. Całość tworzyła stylizację w duchu sportowej elegancji.

Recman to polska marka oferująca ponadczasową odzież, obuwie i akcesoria dla mężczyzn. Jej flagowym wyrobem są garnitury oraz marynarki projektowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Asortyment zawiera również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Koncepcja marki narodziła się w 1986 roku, kiedy powstał rodzinny zakład krawiecki specjalizujący się w szyciu odzieży męskiej. Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że obecnie zespół liczy kilkuset doświadczonych ekspertów angażujących się w prace nad poszczególnymi kolekcjami. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie. Ambasadorami marki zostali: tenisista Łukasz Kubot i bloger Michał Będźmirowski. Odzież i akcesoria sygnowane logo Recman dostępne są w blisko 80 salonach firmowych na terenie całej Polski oraz w sklepie internetowym: www.Recman.pl