Roger na wyciągnięcie ręki

/ Redakcja , źródło: Materiał promocyjny, foto: ON

Dzięki współpracy Rogera Federera i marki On Running od dziś każdy fan szwajcarskiego tenisisty będzie mógł mieć produkt stworzony wspólnie z mistrzem! Najnowszy model sneakera od On Running zainspirowany jest tenisem i zaprojektowany we współpracy z Rogerem Federerem, właśnie trafia na rynek. Odkryj swoją przewagę – odkryj THE ROGER Advantage.

Chcesz wypróbować buty stworzone z Rogerem? ZAJRZYJ TU

THE ROGER Advantage to najbardziej wszechstronne sneakersy z kolekcji butów stworzonych we współpracy z Rogerem Federerem. Niezależnie od tego, co Cię napędza i motywuje do działania, teraz możesz to zrobić w najwygodniejszym tenisowym sneakerze, jaki kiedykolwiek trafił na rynek. Od nocnych maratonów po ulubionych ulicach Twojego miasta, przez relaks, aż po odkrywanie nowych miejsc – wszystko to zrobisz jeszcze intensywniej! THE ROGER Advantage są zaprojektowane do działania 24/7. Bez ograniczeń!

Pierwszą rzeczą, która przykuwa wzrok, jest wygląd. Język z siateczki oraz pętelki sznurówek dodają butom sportowego charakteru. Proste linie, precyzyjne i minimalne szwy oraz ultra-matowa faktura cholewki to ukłon w stronę tenisa. Ten kierunek wskazał nam Roger Federer. To jednak dopiero początek. Zaawansowana technologia ukryta w środku sprawia, że te sneakersy są niepowtarzalne.

Technologia CloudTec® ma zapewniać całodzienne wsparcie i komfort. Jest to ta sama technologia „biegania po chmurach”, którą można znaleźć w innych butach marki On Running, docenianych przez sportowców, którym pomagają bić rekordy w maratonach czy triatlonie. Dodatkowe korzyści płyną z wbudowanej w podeszwę płytki Speedboard®. Ułatwia ona stopie płynny ruch, oddając energię każdego kroku. Dzieje się to za sprawą odzyskania włożonej w ruch energii – w momencie uginania się podeszwy, włożona energia poprzez wybicie wykorzystywana jest do postawienia kolejnego kroku.

Nie chodzi tylko o wygodę, szybkość i energię, ale również o pewność siebie. Od mokrych chodników po trawiaste wzgórza – podeszwa wyposażona w bieżnik w kształcie jodełki zapewni dobrą przyczepność i stabilność. Każdy krok może być tak śmiały, jak Twój styl.

Ten model butów skrywa w sobie jeszcze więcej niespodzianek. Zrównoważony rozwój i ekologiczna odpowiedzialność marki to wartości, które są ważne zarówno dla Rogera Federera jak i dla marki On. Dlatego też THE ROGER Advantage został zaprojektowany tak, aby ograniczyć wpływ procesu produkcyjnego tego modelu na środowisko naturalne. Wykonany został z wegańskiej skóry, która pozostawia o prawie 30% mniejszy ślad węglowy niż skóra zwierzęca. Co więcej, zredukowano ilość wykorzystanego do jego powstania materiału. Dzięki temu buty są niezwykle lekkie i znacznie odbiegają w tym aspekcie od innych butów w stylu tenisowym dostępnych na rynku. Pozostałe materiały, które zostały użyte do wykonania butów, pochodzą z recyklingu. Siateczkowa cholewka, wnętrze buta oraz sznurówki powstały w 100% z poliestru, który został poddany recyklingowi.

Definicja sneakersa THE ROGER Advantage to tenisowy charakter, nowoczesny styl, zaawansowana technologia i odpowiedzialność za środowisko. Nie rezygnuj z niczego, co ważne. Odkryj THE ROGER Advantage. Odkryj swoją przewagę. THE ROGER Advantage trafił do sprzedaży 6 kwietnia. Dostępny będzie w salonie stacjonarnym „Strefa Tenisa” i na www.strefatenisa.com.pl oraz wybranych sklepach w całej Polsce.

PRZYMIERZ BUTY ROGERA!

Mamy dla Was do wypróbowania trzy pary fantastycznych butów THE ROGER Advantage! Chcesz sprawdzić jak są wygodne? Słuchaj naszej audycji w WeszloFM we wtorek 13 kwietnia od 13.00 i odpowiedz na pytanie dotyczące Rogera Federera. Wyślij ją na maila redakcja@tenisklub.pl