Roland Garros. Bukmacherzy stawiają na Świątek

/ Tomasz Górski , źródło: własne, foto: AFP

Już jutro finał singla kobiet w Paryżu. Iga Świątek zagra z Sofią Kenin. A my sprawdzamy jak typują firmy bukmacherskie, które są w tej kwestii zgodne – Polka faworytką.

Dopiero co emocjonowaliśmy się meczem z Simonom Halep i pięknym zwycięstwem, później Trevisan, Podoroska. W międzyczasie jeszcze debel. Ale wielkimi krokami nadchodzi najważniejszy mecz. Mecz o tytuł podczas Roland Garros. Iga Światek zmierzy się Sofią Kenin. A do rozpoczęcia pojedynku zostały już tylko godziny.

My mocno wierzymy w 19-latkę i trzymamy mocno kciuki. Natomiast sprawdziliśmy co na ten temat uważają firmy bukmacherskie. A tam miła niespodzianka – Iga Świątek faworytką. Zacznijmy od Forbetu. Tam kurs na wygraną Igi wynosi 1,65, a na Amerykankę 2.36. Oczywiście są to obecne liczby, które z godziny na godzinę mogą się zmieniać. Bardzo zbliżone stawki są także w Fortunie. 1.60 to kurs na wygraną Polki w Betfanie, LVbet, STSie oraz Totolotku. Natomiast największe szansę na zwycięstwo Igi daje Betclic oraz PZbuk, odpowiednio kurs 1,57 i 1,55. A to oznacza, że tam największe liczby są na także na triumf Kenin.

Bukmacherzy wskazują Igę Świątek jako faworytkę. My również wierzymy w historyczny sukces. Ale zdajemy sobie sprawę, że to kort wszystko zweryfikuje. Natomiast tylko jedną komendę przyjmujemy na zakończenie meczu – gem, set mecz Swiatek.

Początek meczu o tytuł Roland Garros 2020 w singlu kobiet pomiędzy Igą Światek a Sofią Kenin rozpocznie się jutro o 15.00.