Serena Williams trenowała z córką

/ Dominika Opala , źródło: www.baseline.tennis.com /własne, foto: AFP

Serena Williams odbywa kwarantannę przed Australian Open w Adelajdzie. Tam rozegra mecz pokazowy przed wylotem do Melbourne. Amerykanka rozpoczęła już treningi na miejscu i pochwaliła się, jak na korcie radzi sobie jej córka – Alexis Olympia. 

W ubiegłym tygodniu Serena Williams opublikowała zdjęcie córki na korcie. Trzyletnia Alexis Olympia rozpoczęła naukę gry w tenisa jesienią, a jej mama udziela wskazówek i służy wsparciem.

Oficjalny profil Australian Open na Twitterze skomentował zdjęcie następująco: „Mistrzynie Australian Open 2017 ponownie w akcji”. 

W poniedziałek 23-krotna mistrzyni wielkoszlemowa przyleciała do Adelajdy, by odbyć dwutygodniową kwarantannę przed Australian Open, który startuje 8 lutego. Była liderka światowego rankingu już rozpoczęła treningi. Amerykanka nie pojawiła się jednak na korcie sama. Młodszej z sióstr Williams towarzyszyła Alexis Olympia, która starał się dotrzymać mamie kroku. Siedmiokrotna triumfatorka Australian Open podzieliła się z fanami filmikiem, który przedstawia jej trening z córką.

@serena

Footage from my practice before leaving with my training partner @OlympiaOhanian.

♬ original sound – Serenawilliams