Shrewsbury: koniec przygody Domachowskiej

/ Mateusz Grabarczyk , źródło: itftennis.com, foto: AFP

Na drugiej rundzie zakończyła swój występ w turnieju ITF w Shrewsbury Marta Domachowska. Polka przegrała z rozstawioną z piątką Anniką Beck 6:4, 1:6, 3:6.

Początek spotkania nie był dla naszej tenisistki udany. Domachowska nie radziła sobie z rywalką i po kilkunastu minutach przegrywała 0:3. Jednak potem sytuacja zaczęła się zmieniać i Polce udało się odwrócić losy seta. Z tak niedobrego wyniku zdołała wygrać partię 6:4.

W drugim secie tak różowo już nie było. Beck znów przejęła inicjatywę, ale tym razem ani na chwilę nie straciła koncentracji i doprowadziła sprawę do końca. Oddała Polce tylko jednego gema i doprowadziła do wyrównania.

W decydującej partii znów lepsza była Niemka. Beck triumfowała 6:3 i wyeliminowała Domachowską z turnieju.

Annika Beck (Niemcy, 5) – Marta Domachowska (Polska) 4:6, 6:1, 6:3