Siostry Radwańskie zakończyły wakacje

/ Michał Jaśniewicz, źródło: własne, foto: Archiwum Tenisklubu

Agnieszka i Urszula Radwańskiej zakończyły swoje dwutygodniowe wakacje. W tym roku najlepsze polskie tenisistki „ładowały akumulatory” na Kubie.

Krakowianki wrażeniami z wakacji podzieliły się oczywiście dopiero po ich zakończeniu. Na swoich oficjalnych kanałach facebookowych opublikowały szereg zdjęć z Kuby. Ponadto Agnieszka Radwańska napisała: – No i po wakacjach! Po wspaniałych 2 tygodniach na Kubie czas na powrót do pracy. Przygotowania do Australii oficjalnie rozpoczynam w poniedziałek! Uściski! 🙂

Jednym z etapów przygotowań do nowego sezonu będzie dla Agnieszki Radwańskiej występ w pokazowym spotkaniu w Toronto przeciwko Serenie Williams (tutajmożna obejrzeć zapowiedź video całej imprezy). Impreza odbędzie się 16 listopada (w Polsce będzie to środek nocy). Właściwy sezon rozpocznie zaś występem w turnieju w Auckland.

Nie jest jeszcze potwierdzone miejsce inauguracji sezonu przez Urszulę Radwańska. Niewykluczone, iż podobnie jak siostra, zdecyduje się na występ w Nowej Zelandii.

Zdjęcia sióstr Radwańskich z Kuby można również oglądać na stronie facebookowej Biało-czerwony tenis. Jest to miejsce, w którym każdego dnia publikujemy szereg informacji o polskich tenisistkach i tenisistach. Serdecznie zapraszamy do polubienia tej strony!