Skazany na Wimbledon nominowany do nagrody Sportowej Książki Roku

/ Szymon Adamski , źródło: własne, foto: Artur Rolak

Jest nam bardzo miło poinformować, że książka ,,Skazany na Wimbledon” została doceniona i nominowana w Plebiscycie na Sportową Książkę Roku. Jej autorem jest Artur Rolak, sekretarz redakcji Tenisklub. 

Książka ,,Skazany na Wimbledon” znalazła się wśród 21 nominowanych pozycji w kategorii Krajowa Sportowa Książka Roku. Na którym miejscu ostatecznie się uplasuje? To zależy od czytelników. Zagłosować może każdy, wystarczy, że kliknie TUTAJ. Proszę pamiętać, aby po wyborze wyróżnionej przez siebie książki (wierzymy, że będzie to ,,Skazany na Wimbledon”) potwierdzić oddany głos, klikając w link przesłany na podany w trakcie głosowania adres e-mail. Inaczej głos będzie nieważny.

Książka ,,Skazany na Wimbledon” to zbiór najlepszych anegdot z kortów najstarszego turnieju tenisowego świata. Artur Rolak śledzi rywalizację na nich nieprzerwanie od 1992 roku. Rozmawiał z najlepszymi zawodnikami, bywał w miejscach dostępnych dla niewielu i zna opowieści, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Aż do momentu wydania książki.

Dziękujemy za każdy oddany głos!