Sportowcy wspierają Warsaw Charity Cup

/ Michał Jaśniewicz , źródło: Informacja prasowa, foto: Materiały prasowe

1 lipca czeka nas pierwsza edycja turnieju charytatywnego tennis & squash, który daje szansę połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli sportową rywalizację z możliwością wsparcia rozwoju sportowego dzieci.

W przeciągu ostatnich miesięcy organizatorzy turnieju spotykali się z przedstawicielami różnych dyscyplin sportowych, z którymi rozmawiali na temat Warsaw Charity Cup oraz programu całorocznych, bezpłatnych zajęć sportowych.

Projekt poparło wielu sportowców, przekazując Fundacji Akademia Sportu PRO-AM swoje autografy, które będzie można zdobyć biorąc udział w turnieju lub w licytacji zorganizowanej tego samego dnia w trakcie wydarzenia.

Usłyszeliśmy wiele słów poparcia od przedstawicieli świata sportu: sportowców, trenerów, dziennikarzy. Osoby, które swoje życie poświęciły na działalność sportową, wiedzą jak bardzo duży wpływ ma on na zdrowie i kształtowanie charakteru, tym bardziej cieszy nas poparcie dla Warsa Charity Cup wśród przedstawicieli tej grupy – powiedziała nam Agnieszka Kossakowska, koordynatorka projektu.

W kolekcji Warsaw Charity Cup znajdują się obecnie autografy polskich tenisistów i tenisistek, m.in. Agnieszki i Urszuli Radwańskich, Igi Świątek, Mariusza Fyrstenberga, Marcina Matkowskiego, Kamila Majchrzaka, Huberta Hurkacza. Jednak nie jest to jedyna grupa sportowców wspierających inicjatywę pomagania poprzez sport. 1 lipca wylicytowane zostaną także: rękawica z autografem Mameda Khalidova, koszulka z autografami zawodników Legia Warszawa, koszulka Reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn z autografami zawodników i trenera, piłka EURO 2016 z autografami Reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn oraz wydruk na płótnie ze zdjęciem Karoliny Pilarczyk i autografem polskiej królowej driftu.

""
[Warsaw Charity Cup wspiera także Agnieszka Radwańska. Koszulki, piłki i karty z autografami znajdą się zarówno w puli nagród turniejowych jak i wśród nagród przeznaczonych do losowania]

""
[Organizatorzy przewidują także licytację najatrakcyjniejszych gadżetów przekazanych przez sportowców. Licytowana będzie m.in. koszulka Reprezentacji Piłki Ręcznej mężczyzn z autografami drużyny i trenera]

""
[Jedna z rękawic KSW z autografem Mameda Khalidova zostanie przeznaczona na licytację, która odbędzie się w trakcie Warsaw Charity Cup.]