Srixon ogłasza: Radwańska dołączyła do nas

/ Antoni Cichy , źródło: własne, foto: AFP

Srixon przerwał milczenie. Po kilku dniach wreszcie poinformował, że Agnieszka Radwańska zmieniła rakietę i wybrała sprzęt japońskiego producenta.

W poniedziałek do pierwszego meczu w sezonie 2017 najlepsza polska tenisistka wyszła z całkiem nową rakietą. Nie Babolatem, a Srixonem. Zamiana zszokowała, bo japońska firma dotychczas nie dostarczała produktów tak znanym zawodnikom.

Nagła zmiana, której nie poprzedziło żadne ogłoszenie, wywołała szereg dyskusji. Wojciech Fibak sugerował, że Polka wciąż używa tej rakiety co wcześniej, agent tenisistki przekonywał, że jest całkiem inna i krakowianka dokonała zmiany, a Srixon? Srixon milczał. W mediach społecznościowych informował tylko o meczach Misaki Doi.

W końcu firma zabrała głos po trzech meczach "Isi". Na Twitterze pojawiła się długo oczekiwana wiadomość. – Mamy ciarki, ogłaszając, że Agnieszka Radwańska i Jiri Vesely dokonali zmiany na lepsze. Jesteśmy podekscytowani, będąc częścią ich podróży – czytamy na profilu Srixon Tennis.

Już teraz można przypuścić, że nawet ogłoszenie Srixona dyskusji na temat rakiety Radwańskiej nie zakończy. Mogą to zrobić tylko wyniki.

6 stycznia 2017