Stan Wawrinka odkrywa nową pasję. Szwajcar pojawił się na… planie filmowym!

/ Natalia Kupsik , źródło: własne/www.instagram.com, foto: AFP

Stan Wawrinka okres zawieszenia tenisowych rozgrywek postanowił wykorzystać w nietypowy sposób. Za pośrednictwem mediów społecznościowych tenisista zdradził, że część wolnego czasu spędza próbując sił na… planie filmowym.

O tym, że Wawrinka podczas przymusowego urlopu nie próżnuje obserwujący jego instagramowy profil kibice mieli okazję przekonać się już jakiś czas temu. Zawodnik regularnie dzieli się na nim zdjęciami i nagraniami, dzięki którym fani mają okazję śledzić jego codzienne aktywności. Ostatni z opublikowanych przez Szwajcara postów zdecydowanie wyróżnił się jednak na tle pozostałych. Obok fotorelacji  z treningów, spotkań ze znajomymi czy kulinarnych popisów nieoczekiwanie pojawiła się seria zdjęć z… planu filmowego. W zamieszczonym obok krótkim komentarzu Wawrinka w nieco enigmatyczny sposób opowiedział o nowej pasji. Jak się okazuje możliwość nawiązania tej wyjątkowej współpracy zawdzięcza przede wszystkim dobremu przyjacielowi. Mowa o francuskim komiku, scenopisarzu i producencie filmowym – Kevinie Adamsie.

– W tym roku podjąłem się nowego wyzwania, jakim jest produkcja filmu – wyjaśnia Wawrinka – To dla mnie spełnienie dziecięcych marzeń! Wczoraj dzięki geniuszowi mojego brata – Kevina Adamsa miałam okazję przeżyć to zupełnie nowe doświadczenie i to w gronie najlepszych w tym zawodzie. Wielkie podziękowania dla całej ekipy za to, że pozwoliliście mi spędzić tak nieprawdopodobny dzień. Już nie mogę się doczekać kiedy film będzie można zobaczyć!