Startuje Polska Liga Tenisa Kobiet

/ Szymon Adamski , źródło: Materiał promocyjny, foto: Polska Liga Tenisa

Nadchodzi długo wyczekiwany moment. 12 czerwca w Kołobrzegu wystartuje pierwszy w historii turniej Polskiej Ligi Tenisa Kobiet! Wszystkie chętne Panie serdecznie zapraszamy do udziału Grand Prix Kołobrzegu I.

Polska Liga Tenisa ciągle się rozwija i cały czas szuka nowych sposobów, żeby uatrakcyjnić swoje rozgrywki i sprostać oczekiwaniom graczy. Już w czerwcowym kalendarzu pojawią się turnieje przygotowane specjalnie z myślą o kobietach. Możemy już oficjalnie ogłosić, że startuje Polska Liga Tenisa Kobiet.

DOŁĄCZ DO GRY W POLSKIEJ LIDZE TENISA

Kto może zagrać w Polskiej Lidze Tenisa Kobiet? Jest to kategoria dla Pań, które nie trenowały nigdy wyczynowo tenisa ziemnego, tj. nie brały udziału w turniejach zawodniczych PZT niezależnie od kategorii. Serdecznie zapraszamy do gry wszystkie amatorki tenisa, bez względu na wiek czy umiejętności. Serdecznie zapraszamy do gry wszystkie zawodniczki spełniające ww. kryteria. Pozostałe zapraszamy do zmagań w ramach 1. Ligi.

Według kalendarza, który na bieżąco będzie uzupełniany, już teraz można zapisać się na pięć turniejów, a najważniejszym z nich będzie Ogólnopolski Finał Wiosennych Mistrzostw PLT, który już w niedzielę 20 czerwca odbędzie się na kortach Arki Gdynia. Jest to więc wymarzona okazja do debiutu w rozgrywkach, który połączyć można z wypoczynkiem na trójmiejskich plażach.

SPRAWDŹ: Kalendarz rozgrywek Polskiej Ligi Tenisa Kobiet

Z plażą i Bałtykiem związany jest także pierwszy w historii turniej PLT Kobiet, który już 12 czerwca odbędzie się w Kołobrzegu. Zachęcamy wszystkie Panie do zapisywania się do gry. Poza Kołobrzegiem i Gdynią swoich sił będzie można spróbować także w innych częściach Polski. Rywalizacja zagości bowiem m.in. do Piły (26.06), Wieliczki (27.06), Rzeszowa (3.07) czy Michałówka w powiecie łowickim (4.07), gdzie odbędzie się pierwszy w historii PLT turniej tenisa ziemnego na prawdziwej trawie. Kalendarz będzie stale aktualizowany, a do września PLT Kobiet odwiedzi każde województwo. Dla najlepszych czekają oczywiście nagrody.