Supra Brokers SA partnerem Polskiego Związku Tenisowego

/ Redakcja , źródło: PZT / własne, foto: PZT

Polski Związek Tenisowy poszerzył swoje partnerskie portfolio. Sponsorem Polskiego Związku Tenisowego została firma z branży ubezpieczeniowej Supra Brokers SA z Wrocławia, która stała się obok Partnera Strategicznego – Grupy LOTOS SA, jednym z głównych mecenasów polskiego tenisa.

Umowa została podpisana w siedzibie PZT w dniu 25 maja 2020 roku.  Supra Brokers S.A. to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w ubezpieczeniowej obsłudze brokerskiej ponad 1000 podmiotów. Jest realnym risk managerem obsługującym podmioty publiczne tj. samorządy, szpitale, spółki komunalne, a także sektor prywatny oraz związki i kluby sportowe.

– W swojej działalności koncentruje się na kompleksowej obsłudze całej sfery ubezpieczeniowej oferując naszym klientom, analizę ryzyka ubezpieczeniowego, obsługę szkód od zgłoszenia do otrzymania przez klientów odszkodowania, obsługę umów ubezpieczenia, doprowadzenie do zawarcia umów ubezpieczenia na wszystkie rodzaje ubezpieczeń, w tym specjalistyczne programy ubezpieczeniowe dedukowane najbardziej wymagającym klientom. Realizuje dla swoich klientów programy ubezpieczeń majątkowych, odpowiedzialności cywilnej, komunikacyjne, ubezpieczenia życiowe, zdrowotne a także kompleksowy program ubezpieczeń dzieci i młodzieży w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków dla sektora samorządowego, i nie tylko – powiedział Prezes Zarządu Marcin Foryś.

– Jesteśmy dumni z tego, że Supra Brokers SA dołącza do grona naszych partnerów. To ważny krok w rozwoju dla obu podmiotów. Dzięki ścisłej współpracy Polskiego Związku Tenisowego z Ministerstwem Sportu Tenis PZT pozostaje jednym z liderów procesu odmrażania sportu w Polsce. Przed nami ważny moment! Już 17 czerwca w Gdańsku rozpocznie się druga edycja LOTOS PZT Polish Tour. Cykl został objęty Patronatem Honorowym Minister Sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk. W odpowiedzi na obowiązujące przepisy, w cyklu będą rywalizować jedynie polscy tenisiści – powiedział prezes Polskiego Związku Tenisowego Mirosław Skrzypczyński.

– Tegoroczny LOTOS PZT Polish Tour będzie doskonałą okazją nie tylko do walki o premie finansowe, ale i co najważniejsze – o punkty. Szczególnie nie możemy się doczekać lipcowych mistrzostw Polski w Bytomiu, w których na uczestników czekać będzie rekordowa pula nagród w wysokości 200 tysięcy złotych. Zagra w nich krajowa czołówka – dodał Mirosław Skrzypczyński.

W tym sezonie, oprócz cyklu 9 turniejów w ramach LOTOS PZT Polish Tour Polski Związek Tenisowy przygotowuje się m.in. do organizacji kolejnego Pucharu Davisa. W dniach 18-19 września męska drużyna prowadzona przez kapitana Mariusza Fyrstenberga podejmie w Kaliszu Salwador w spotkaniu fazy play off Pucharu Davisa. Stawką będzie awans do baraży o miejsce w Grupie Światowej I (bezpośredniego zaplecza elity).

Przed polskim tenisem kolejne wyzwania, które dzięki wsparciu m.in. Grupy LOTOS SA – Strategicznemu Sponsorowi Polskiego Związku Tenisowego, PZT może z powodzeniem i uznaniem realizować.