Tenis w Zakopanem? Tylko w Zespole Pensjonatów Dolina Białego***

/ Materiał promocyjny , źródło: Materiał promocyjny, foto: Polskie Tatry

Klienci (grupy sportowe, tenisowe itp.) Zespołu Pensjonatów Dolina Białego***  mają wyjątkową okazję, by połączyć pracę z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu oraz relaksem.

Usytuowany tuż przy wejściu do malowniczej Doliny Białego, Zespół Pensjonatów o tej samej nazwie składa się z trzech obiektów: Pensjonatu Biały Potok***, Pensjonatu Telimena*** oraz historycznej Willi Pan Tadeusz. Znajdują się one niedaleko centrum miasta, ale w zacisznej jego części, co gwarantuje niczym niezakłócony trening, a zarazem odpoczynek. Wszystkie atrakcje Zakopanego pozostają jednak w zasięgu ręki. Każdy z obiektów nadaje się do przyjęcia zorganizowanej grupy, ale chcieliśmy zwrócić uwagę zwłaszcza na Telimenę. To piękny, przedwojenny obiekt, który w czasach okupacji oficjalnie był przeznaczony dla żołnierzy Wermachtu. Potajemnie Pensjonat pełnił funkcję składu nielegalnych materiałów transportowanych przez granicę oraz punktu kontaktowego Kurierów Tatrzańskich. W 1940 roku ukrywał się tu Stanisław Marusarz – jeden z najwybitniejszych Kurierów Tatrzańskich, a także uznany sportowiec. Wraz z biegiem lat Pensjonat został odnowiony.

Obecnie stanowi komfortowy obiekt delegowany grupom, ponieważ oprócz 25 komfortowych pokoi, znajdują się tutaj również sala restauracyjna dla 62 gości oraz 3 wielofunkcyjne sale zlokalizowane na poziomie -1, do treningów i odpraw sportowych dla 15 do 60 osób. Odbywają się tutaj spotkania na najwyższym poziomie, a doświadczony personel troszczy się o każdy szczegół i sprawia, że przygotowywane tutaj event zyskuje aprobatę zarówno organizatorów, jak i sportowców. Pensjonat Telimena*** oprócz indywidualnego podejścia do klienta, wabi gości pięknymi widokami, roztaczającymi się z okien obiektu. Nie ma nic przyjemniejszego niż spoglądanie na malowniczą okolicę o wschodzie lub zachodzie słońca. Dodatkowo miłośnicy estetycznych rozwiązań docenią z pewnością stylowo urządzone wnętrza Pensjonatu.

Przy Pensjonacie Telimena*** znajduje się jedyna w mieście kryta hala tenisowa. Codziennie prowadzone są tam indywidualne lekcje gry w tenisa, a dla rodzin z dziećmi jest to fantastyczna forma spędzenia czasu wolnego, natomiast dla grup sportowych jest to idealne miejsce do treningów w niesprzyjającą pogodę. Warto zwrócić uwagę, że Telimena sąsiaduje z obiektami sportowymi COS OPO Zakopane, które stanową uzupełnienie naszej oferty sportowej.

W głównym budynku Zespołu Pensjonatów Dolina Białego w Pensjonacie Biały Potok*** znajduje się część rekreacyjna wraz z basenem, jacuzzi, mini siłownią i sauną. To świetne miejsce do zrelaksowania się przed lub po treningu.

Niewątpliwą atrakcją znajdującą się w pobliżu Zespołu Pensjonatu Dolina Białego*** jest Aqua Park Zakopane – centrum rozrywki wodnej, w którym można skorzystać ze strefy basenów oraz saun. Nowością jest zewnętrzny basen balneologiczny z wodą termalną. Wyjątkowy skład chemiczny wody, bogatej w wapń, sód, siarkę, magnez, potas i krzem, a także jej wysoka temperatura sprawia, że kąpiele w niej mają właściwości lecznicze: łagodzą dolegliwości reumatyczne, narządów ruchu i skóry oraz poprawiają ukrwienie i obniżają ciśnienie krwi.

W ramach oferty biznesowej klienci, którzy dokonają rezerwacji min. 2 noclegów w którymś z trzech obiektów należących do Zespołu Pensjonatów Biały Potok*** otrzymają wstęp do Aqua Parku Zakopane – rodzaj wstępu ustalany jest indywidualnie w zależności od ilości osób i długości pobytu. Przy pobytach trwających min. 3 doby goście otrzymują rabat w wysokości 10% na wstęp do kręgielni w Aqua Parku Zakopane oraz specjalne obuwie do gry gratis.

Po dniu pełnym atrakcji zapraszamy również do sąsiadującej karczmy Biały Potok, gdzie uczestnicy zgrupowani czy obozu mają okazję rozsmakować się w regionalnej kuchni.

JESTESMY DO DYSPOZYCJI:         bialypotok@polskietatry.pl        +48 18 20 20 135               www.telimenazakopane.pl