Turniej mikstowy PLNY LALA – wysoki poziom i świetna atmosfera

/ Szymon Adamski , źródło: KT Break (tekst: Magda Szymd) , foto: Aga Caruk

Pierwszy weekend lutego to dla fanów tenisa przede wszystkim niebieska nawierzchnia Melbourne Park i finały Australian Open. W klubie tenisowym BREAK pierwszy dzień lutego upłynął  jednak pod znakiem koloru różowego.

Tego dnia został rozegrany bardzo silnie obsadzony turniej par mieszanych. Sponsorem była firma PLNY LALA, stąd na kortach dominacja różu i złota. Fantastyczne nagrody (pula 2500 złotych), wysoki poziom gry, pyszne domowe ciasta i sałatki oraz świetna, sportowa atmosfera – wszystko sprawiło, że ten turniej na długo zostanie w pamięci uczestników i kibiców.

Pierwsze miejsce zajęła para Marika Caruk i Michał Caruk. W finale pokonali Małgorzatę Kanabus i Marcina Żebrowskiego. Trzecie miejsce dla par: Magda Kotulska i Piotr Smyrek oraz Sylwia Wilk i Piotr Waraksa. Ogromne podziękowania dla sponsora PLNY LALA. Gratulacje dla zwycięzców.

Zapraszamy na kolejny turniej w BREAK-u! Już 7 marca – singiel mężczyzn Open sponsorowany przez firmę  Ochnik Development. Informacje i szczegóły na stronie www.tenisbreak.pl i facebooku Break Klub Tenisowy.