Turniej SMC Break Cup już w niedzielę

/ Redakcja , źródło: Materiał promocyjny, foto: KT Break

W najbliższą niedzielę (28 lutego) na kortach KT Break odbędzie się turniej amatorski dla kobiet (+40 lat) i mężczyzn (+50 lat). W SMC Break Cup każda zgłoszona osoba rozegra co najmniej dwa mecze. 

KT Break organizuje turnieje amatorskie dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Turnieje cieszą się dużą popularnością. Skierowane są do osób rekreacyjnie uprawiających tenis, które chcą uzupełnić swoje regularne treningi startami w zawodach i sprawdzić się w grze na punkty z innymi zawodnikami grającymi amatorsko na podobnym poziomie. Rozgrywki przebiegają w dobrej atmosferze i mają na celu zachęcenie osób w różnym wieku do aktywnego spędzania wolnego czasu na korcie oraz rywalizacji w oparciu o zasady fair play. Formuła turniejów jest różnorodna : gra pojedyncza, gra podwójna, gra mieszana  Turnieje są prowadzone w systemie GPW.

W najbliższą niedzielę odbędą się zawody SMC Break Cup. Udział w nich mogą wziąć kobiety powyżej 40 roku życia i mężczyźni powyżej 50 roku życia. Wszyscy zgłoszeni rozegrają co najmniej dwa spotkania. Zapisy trwają do soboty (27 lutego) do godziny 18.

Więcej informacji na temat zawodów znajdziecie TUTAJ.