Wakacje z Akademią Tenisową Tenis Kozerki – zarówno dla amatorów (ATP i WTA) jak i dla wyczynowców (Camp PRO i obozy kondycyjne)

/ Michał Jaśniewicz , źródło: Materiał promocyjny, foto:

Półkolonie, campy i wyjazdowe obozy kondycyjne w okresie wakacyjnym (lipiec – sierpień 2019) to niezwykła przygoda z tenisem i nie tylko, którą proponuje Akademia Tenisowa Tenis Kozerki. Jeśli lubicie aktywny wypoczynek i nadal szukacie najlepszego pomysłu na lato 2019 dla waszych najmłodszych pociech jak i dla wyczynowców, to propozycja Akademii Tenisowej Tenis Kozerki jest właśnie dla was.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, nie tylko grając w tenisa, ale też korzystając z innych atrakcji w ramach oferty, jak animacje, konkursy czy nowopowstający basen na terenie obiektu. W wielkim skrócie: nie może was tu zabraknąć w wakacje!

Tenisowe Półkolonie i Kolonie z Akademią Tenisową Tenis Kozerki – oferta dla dzieci grających rekreacyjnie w tenisa.

Pierwsza opcja to ATP – Amatorskie Tenisowe Półkolonie, które kierujemy do młodszych dzieci zaczynających dopiero swoją przygodę z tenisem – grają amatorsko w tenisa lub chcą spróbować od podstaw tej dyscypliny sportu. Na półkolonie ATP przyjmujemy dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które przez 5 dni będą szkolić się pod okiem najlepszych trenerów, a cena zajęć wynosi 690 zł.

Szczegółowe informacje o ATP pod linkiem.

Kolejna propozycja od Akademii Tenisowej Kozerki to WTA – Wakacyjny Tenis Amatorski. Impreza ta przeznaczona jest dla nieco starszych dzieci, które już grają w tenisa, a chciałyby poprawić swoje umiejętności, korzystając z profesjonalnej Akademii Tenisowej. Na kolonie WTA zapraszamy uczestników w wieku od 10 do 14 lat. Cena wynosi 1.170 zł za 6 noclegów, które zapewnia Akademia na terenie obiektu.

Szczegółowe informacje o WTA pod linkiem.

Do codziennych aktywności w ramach półkolonii ATP i kolonii WTA należą: blok sportowy – 4 godziny dziennie zajęć sportowych na kortach i boiskach, trening tenisowy, ogólnorozwojowy, multisportowy, turniej tenisowy z nagrodami na zakończenie turnusu, liczne animacje, wprowadzane elementy rywalizacji indywidualnej i drużynowej, konkursy sprawnościowe. Oprócz tego korzystanie z nowopowstającego basenu na terenie Akademii, gdzie będzie można rozpocząć naukę pływania, spędzać czas na zjeżdżalniach i plaży. Na zakończenie pobytu każde dziecko otrzyma koszulkę sportową i pamiątkowy dyplom, aby wspomnienia zostały na długo w sercach naszych młodych uczestników.

CAMP PRO i obozy kondycyjne – dla wyczynowców

Kolejną pozycją obok, której nie można przejść obojętnie jest Tenis Kozerki CAMP PRO, czyli obóz tenisowy przeznaczony dla zawodników wyczynowo uprawiających tenisa. Jest to oferta dla tych, którzy chcą w miesiącach wakacyjnych intensywnie trenować, aby wejść na kolejny poziom dla zawodowców. Do udziału w CAMP PRO zapraszamy uczestników w wieku od 12 do 16 lat. Cena za 6 noclegów wynosi 2.080 zł, które zapewnia Akademia na terenie obiektu.

W ramach codziennych aktywności uczestnicy będą mieli: 5 godzin dziennie zajęć sportowych na kortach i boiskach, trening tenisowy, ogólnorozwojowy, multisportowy, dedykowanych trenerów wyczynowych, a także teorię tenisa. Oprócz tego wyczynowcy skorzystają z atrakcji dodatkowych, jak w przypadku półkolonii i kolonii tj. basen, konkursy, animacje, wycieczki i wiele innych proponowanych przez Akademię.
Dodatkową fantastyczną atrakcją dla uczestników (ATP i WTA) jak i dla wyczynowców (Camp PRO) będzie nabór wśród dzieci (dla chętnych) na ball boyów (dzieci do podawania piłek) – na czas dużej międzynarodowej imprezy – zawodowego turnieju kobiet ITF $25.000, który odbędzie się w Akademii Tenisowej Tenis Kozerki w dniach 29/07 – 4/08/2019 r.

Więcej informacji o CAMP PRO pod linkiem.

Ostatnimi propozycjami przygotowanymi przez ATTK są Obozy kondycyjne dla wyczynowców, które odbędą się w dwóch lokalizacjach: nad morzem w terminie 22-28 lipca 2019 – Władysławowo/Cetniewo oraz w górach w terminie 19-25 sierpnia 2019 w Poroninie.
Cena każdego obozu wynosi 2.280 zł w skład, której wchodzi 6 noclegów, 3 posiłki dziennie, transport, 2 minibusy dostępne na miejscu oraz intensywny program sportowy, wycieczki oraz liczne atrakcje. Ilość miejsc jest ograniczona (16 uczestników wyczynowych w wieku od 12 do 16 lat). Oba obozy dla wyczynowców poprowadzi świetny trener przygotowania motorycznego Marcin Tempczyk.

Szczegółowe informacje o obozach pod linkiem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Akademii Tenisowej Tenis Kozerki, gdzie naszym zdaniem każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdziecie u nas niepowtarzalny klimat i wiele możliwości, jakie daje to wspaniałe miejsce. Nie zwlekajcie z decyzją, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Do zobaczenia!

Zobaczcie także naszą nową Wakacyjną Bazę Noclegową na terenie Akademii.
Polubcie nasz profil na Facebooku.